Розслабтеся: Netflix запустив нескінченну болотну медитацію від Шрека (відео)

Шрек, мультфільм, музика
Фото: Shrek/Twitter

Музичний нон-стоп присвячений ювілею з дня прем'єри першої частини мультфільму про пригоди зеленого огра.

Related video

На честь 20-річчя виходу першої частини знаменитого анімаційного мультфільму "Шрек" стрімінговий сервіс Netflix запустив на YouTube нескінченну Non-Stop Shrek's Swamp Meditation.

На заставці ролика — дерев'яний туалет Шрека і обличчя головного героя. Що стосується музики, то це — заспокійливі звуки природи, адже навколо болото і ліс.

Музика грає не перестаючи вже третій тиждень

"Шрекенінг наближається. Розслабтеся, розслабтеся і підбадьортеся під заспокійливі звуки болота Шрека, щоб відсвяткувати 20-річчя з моменту прем'єри першого фільму", — йдеться у підписі до музичного відео.

Увагу нескінченна музика, яка грає ще з 22 квітня, звернула на себе тільки зараз, і причиною цього — 4K-перевидання "Шрека", яке нещодавно представила студія Universal. Спочатку компанія планувала випустити перевидання 11 травня, проте фільм вже доступний в iTunes.

Студія Universal представила 4K-перевидання "Шрека"

Світова прем'єра повнометражного анімаційного фільму студії Dreamworks Pictures "Шрек" відбулася 22 квітня 2021 року. Це історія про величезного зеленого огра (велетня-людожера із західноєвропейських казок), який живе на болоті біля міста-держави Дюлок. Останній населений не тільки людьми, а й ляльками, тваринами та іншими істотами з легенд і казок. Незважаючи на страхітливу зовнішність, людей він не їсть, але йому дуже подобається, як його всі бояться.

Коли лорд Фаркуад, правитель Дюлока, виганяє на болото до Шрека всю казкову "нечисть", огр йде з'ясовувати стосунки, а за ним вплутується балакучий осел. Пройшовши через безліч пригод, зелений велетень знаходить любов свого життя, принцесу Фіону, яка днем була красунею, а вночі перетворювалася в огра, карає лорда Фаркуада і святкує перемогу. В кінці фільму закохані грають веселе весілля на болоті.

Трейлер першого повнометражного мультфільму про пригоди Шрека

Для озвучування мультфільму були залучені такі знаменитості як Майк Маєрс, Едді Мерфі, Венсан Кассель, Гвінет Пелтроу, Кріс Міллер та інші.

"Шрек" став першою повнометражною анімаційною картиною, що отримала "Оскар". Крім того, він удостоєний премій BAFTA, "Енні" та інших престижних нагород.

Пізніше з'явилося продовження картини: "Шрек 2", "Шрек 3" і "Шрек назавжди".

Нагадаємо, в лютому в Україні відбулася прем'єра повнометражного фільму від Warner Animation Group про старих знайомих кота Тома і мишеня Джері.