50-річна Наомі Кемпбелл з'явилася на сторінках глянцю в бікіні та шкіряному пальто

Наомі Кемпбелл, супермодель
Фото: Naomi Campbell/Instagram | Наомі Кемпбелл

Наомі стала однією з чотирьох супермоделей, які позували для альтернативних обкладинок номера.

50-річна британська супермодель афро-ямайського походження Наомі Кемпбелл учергове показала всім, що час над нею не владний, знявшись в бікіні у компанії набагато молодших моделей для журналу V Magazine.

У зйомці Маріо Сорренто Supernova Summer брали участь, крім Наомі, також Кендалл Дженнер, Анока Яй та Імаал Хаммам. Кожна з моделей прикрасила один з чотирьох варіантів обкладинки глянцю.

Наомі Кемпбелл, журнал
Наомі Кемпбелл
Фото: Naomi Campbell/Instagram

На чорно-білому фото Кемпбелл зображена в шкіряному пальто незвичайного крою, чоботях і чорному бікіні, а образ доповнює масивне кольє.

У підписі до знімка модель зазначила, що для неї велика честь з'явитися на головній сторінці цього видання.

Наомі Кемпбелл, журнал
Супермодель на одній з чотирьох обкладинок журналу
Фото: V Magazine

ЗМІ в один голос зазначають, що з віком у Наомі все більше проявляється "породистість", що робить її як і раніше однією з найбільш популярних персон на подіумі і на зйомках. Сама модель не розкриває секрету своєї молодості та ефектного зовнішнього вигляду. Щоправда, вона не приховує той факт, що носить перуки як на показах, так і в повсякденному житті, однак наполегливо спростовує будь-яку інформацію про те, що робила пластичні операції.

Наомі Кемпбелл,
Фото: Naomi Campbell/Instagram

Нагадаємо, супермодель вперше показала журналістам свою віллу в кенійському місті Малінді на березі Індійського океану. Її вона купила 20 років тому і з любов'ю облаштовувала весь цей час.