Мелінда Гейтс отримала акцій на $3 млрд після розлучення з Біллом Гейтсом

розлучення сім'ї гейтса
Фото: 1TV.GE | Білл Гейтс і Мелінда Гейтс

Після початку шлюборозлучного процесу, колишня дружина отримала акції вже в 5 компаніях, в яких фонд Гейтса має активи.

Дружина Білла Гейтса Мелінда Френч Гейтс отримала понад 3 мільярдів доларів після розлучення з Біллом Гейтсом. Про це повідомляє Bloomberg.

Інвестиційна компанія Cascade Investment, яку заснував Гейтс для управління активами, передала колишній дружині акцій компанії Deere & Co. Всього Мелінда Гейтс отримала близько 2,25 мільйона акцій на суму 851 млн доларів. До цього колишній дружині засновника Microsoft передали акції компаній Coca-Cola Femsa, Grupo Televisa (сума не вказується), а також акцій на 1,8 млрд доларів компаній Canadian National Railway Co. і AutoNation Inc. Загальний пакет акцій у Мелінди Гейтс тепер становить понад 3 млрд доларів.

Компанія Deere, акції якої отримала ексдружина Гейтса, займає одну з провідних позицій у виробництві сільськогосподарської техніки. Компанія Білла Гейтса володіла 10% акцій в Deere на суму в 11,9 млрд дол.

Cascade Investment має активи в різних сферах: цінні папери, енергетика, готельний бізнес, венчурний капітал і так далі. Загальний портфель акцій оцінюється в 52 млрд доларів.

Стан засновника Microsoft оцінюється в 145 млрд доларів, Білл Гейтс знаходиться на 4 місці в списку найбагатших людей світу.

Нагадаємо, про розлучення сім'ї Гейтсів стало відомо 4 травня. Ініціатором розлучення нібито стала дружина Мелінда. Пізніше Білл Гейтс заявив, що він жив у шлюбі "без любові", а у кожного з партнерів була своя життя. На час шлюборозлучного процесу американський мільярдер переїхав жити в закритий гольф-клуб.

Фокус розбирався, що стоїть за розпадом найвідомішої IT-сім'ї.