У соборі Паризької Богоматері запустять продаж тематичних сумок

собор Паризької Богоматері, сумка
Фото: коллаж Фокус

Сумки будуть продаватися тільки на сайті католицького храму і в магазині при ньому.

Бренд аксесуарів Sophie Cano Paris у колаборації з найзнаменитішим собором Франції Notre-Dame de Paris створив колекцію сумок Notre-Dame x Sophie Cano Paris, яка буде продаватися винятково на веб-сайті собору Паризької Богоматері, а також у магазині, який розташований недалеко від католицького храму, повідомляє WWD.

Майстри Cano Paris відтворили знамениті рожеві вікна церкви у вигляді круглих гаманців і прикрасили невеликі гаманці з клапанами і мішечки вишитими зображеннями французької готичної споруди, однієї з найвідоміших і улюблених пам'яток Парижа.

Notre-Dame de Paris, собор, Париж
Notre-Dame de Paris, собор, Париж

Sophie Cano Paris, заснована у 2016 році, спеціалізується на аксесуарах, натхнених подорожами. Компанія працює зі шкіряною майстернею, розташованою недалеко від Делі (Індія), яка поставляє вироби місцевих ремісників. Кано працювала з такими компаніями, як Александр Макквін, Стелла Маккартні і Карл Лагерфельд, перш ніж запустити свій бренд аксесуарів.

Більшість сумок з хитромудрими деталями і вишивкою коштують менше 270 євро. В асортименті також є є сумки-тоут, невеликі шкіряні вироби, ремені, прикраси і шарфи. Sophie Cano Paris має свій інтернет-магазин, а також кілька десятків магазинів по всьому світу.

Нагадаємо, що пожежа в соборі Паризької Богоматері спалахнула 15 квітня 2019 року близько 18:50 за місцевим часом. Під час гасіння вогню на соборі обрушився шпиль храму.

Після того, як пожежу було ліквідовано, чимало багатих людей пожертвували гроші на відновлення собору. Зокрема, чоловік актриси Сальми Хаєк Анрі Піно виділив на його реставрацію 100 млн. євро.