Швейцарські годинникарі представили перші в світі годинники, зроблені повністю з сапфіра

Годинники Hublot
Фото: Forbes

У продаж надійде лише 30 екземплярів годинників Big Bang Integral Full Sapphire.

Годинники Big Bang Integral Full Sapphire з сапфіра — це головна новинка швейцарської компанії Hublot, повідомляє Forbes.

Цей годинник від Hublot створені практично повністю з сапфіра. Спеціально для цієї моделі майстри спроектували не тільки новий інтегрований браслет і корпус, а й механізм HUB6035 з турбійоном в положенні "6 годин" і мікроротором в положенні "12 годин". Hublot зробили мости з сапфіра і повністю змінили браслет, зменшивши титанові вставки, які тепер не виступають з обох сторін кожної ланки.

Годинники Hublot, лакшери сегмент
Годинники Big Bang Integral Full Sapphire
Фото: Forbes

"Створення корпусу і браслета з сапфіра вважалося неможливим, і ми стали першим брендом, якому вдалося цього досягти. Ми змогли зробити можливим серійне виробництво годинників з цього матеріалу. Нам знадобилося п'ять років, щоб створити перший корпус з сапфіра, і майже стільки ж пішло на створення першого браслета ", — говорить Рікардо Гвадалупе, генеральний директор Hublot.

Годинники Hublot
Годинники Big Bang Integral Full Sapphire
Фото: Forbes

Діаметр корпусу годинника Big Bang Integral Full Sapphire — 43 міліметра. Годинники водонепроникні до глибини 30 метрів і мають запас ходу в 72 години. У продаж надійде лише 30 екземплярів цієї моделі.

Hublot — швейцарський виробник годинників класу "люкс".

Сапфір — коштовний камінь різних відтінків, один з різновидів корунду. У мінералогії сапфірами називаються корунд виключно синього кольору, в ювелірній промисловості — будь-яких кольорів, крім бузково-червоного (такі камені називаються рубінами). Синє забарвлення сапфіра обумовлюється присутністю домішок титану і заліза.

Існують синтетичні сапфіри, що широко використовуються в ювелірній справі. Штучні сапфіри були вперше синтезовані в 1904 році французьким хіміком Огюстом Вернеєм.