Головні тренди літа 2021. Топ-7 модних моделей джинсів

дівчина, біла футболка
Фото: beer

Настав час вибрати і придбати кілька нових пар штанів з деніму!

Модні джинси — одиниця одягу, яка за замовчуванням є частиною нашого повсякденного гардеробу. Правда, комусь з нас досить придбати всього одну пару на цілий сезон, а хтось бажає мати джинсові штани всіляких кольорів і моделей. І хоча говорити про моду в плані джинсів важко, адже вони популярні завжди, певні тренди в цьому виді одягу все одно спостерігаються.

У цьому сезоні всі провідні модні будинки потрудилися над своєю актуальною парою або навіть кількома парами штанів з деніму, які по-справжньому гідні топових позицій у списку ключових тенденцій.

Фокус зібрав найефектніші і популярні тренди джинсів літнього сезону 2021 року. Крім того, ми вирішили дати кілька рекомендацій про те, як правильно підібрати модель джинсів відповідно до типу фігури, щоб правильно збалансувати ваш силует.

Вільні (широкі) джинси

Широкі джинси 2021
Така модель джинсів прекрасно підійде для будь-якого типу силуету, навіть дамам з об'ємними стегнами.

Вільні, розслаблені моделі джинсів можна назвати "улюбленцями" літа 2021 року. Широкі вільні штани з деніму, комфортні, не сковують рухів, при цьому, грунтовно сидять на талії — фаворит прийдешнього літа. До слова, така модель джинсів прекрасно підійде для будь-якого типу силуету, навіть дамам з об'ємними стегнами.

Джинси яскравих кольорів

Джинси яскравих відтінків 2021
У числі модних фаворитів опинилися джинси яскравих відтінків вільного крою

У модних показах весна-літо 2021 знаменитих модних марок ми змогли побачити численні варіанти штанів з деніму яскравих забарвлень з ефектними принтами. У прийдешньому літньому сезоні актуальні як пастельні відтінки, так і яскраві, насичені кольори. До слова, якщо ви вирішите зупинити вибір на світлих кольорах вільних джинсів, можете не побоюватися виглядати повніше, ніж ви є — у деяких випадках такі штани візуально роблять стрункішою свою володарку.

Джинси-банани

Джинси-банани 2021
За рахунок високої талії ця модель здатна ефектно підкреслити лінію талії

Ця комфортна модель з топових трендів середини 1990-х знову з нами. Втім, вона вже була помічена в числі модних тенденцій двох минулих сезонів і відмінно себе зарекомендувала, ставши справжньою must have-одиницею літа 2021 року. Можливо, це сталося через те, що за рахунок високої посадки і вільній штанині ця модель ефектно підкреслює талію і допомагає візуально її позначити навіть дамам, у яких вигин тіла виражений менше.

Джинси Буткат

Джинси Буткат 2021
Модель джинсів Буткат ефектно "витягує" силует і робить його візуально стрункішим

Саме за цією моделлю штанів з деніму божеволіли всі модниці початку 2000-х років. Головною умовою "правильності" цього фасону є облягання штанини, розкльошеної внизу, і покривання нею підборів. Ця модель візуально витягує силует, робить жінку візуально вищою і стрункішою. До слова, навіть трохи дивує, що ця модель була в числі модних аутсайдерів так довго, адже саме вона здатна вдало балансувати силует. У народі цю модель ще називають "хвостом русалки".

Джинси печворк

Штани, які вдають із себе набір клаптиків з деніму різних відтінків і структури. Ця модель відсилає до модної епохи кінця 1960-х — початку 1970-х років, коли стильні рішення в манері хіпі були на вершині модних переваг і ставали частиною модних колекцій провідних дизайнерів.

Джинси печворк 2021
Ця модель відсилає до модної епохи кінця 1960-х — початку 1970-х років

Цього року такі джинси були помічені в показах будинку Dolce & Gabbana і Chloe. Дизайнери наполягають на тому, щоб ця одиниця одягу ставала центром уваги всього модного образу. До слова, печворк-джинси можуть урізноманітнити будь-який аутфіт, незалежно від ступеню строгості інших одиниць одягу.

Джинси з розрізами

Джинси з розрізами 2021
Розріз на джинсах внизу також, як і джинси Буткат, зможе візуально витягнути силует

Штани і джинси з розрізами стали з'являтися на подіумах і на модниках ще кілька сезонів тому. Але цього літа їхня актуальність стала беззаперечною, досягнувши апогею. Розрізи доречні на розкльошених до низу штанах з деніму. Цей декоративний аспект, також, як і джинси Буткат, зможе візуально витягнути силует. У цьому випадку потрібно максимально уважно підходити до вибору взуття, адже на ньому буде зроблений основний акцент вашого образу. Існує ймовірність, що темне взуття, кінець якого видніється в місці розрізу, може навпаки "зарізати" вам довжину ніг. Тому варто віддавати перевагу світлому взуттю або стежити за тим, щоб воно закінчувалося трохи вище початку самого розрізу на джинсах.

Джинси з необробленими краями

Джинси з необробленими краями 2021
Компенсувати візуально недбале враження допоможуть суворі одиниці одягу

Результатом підвищеної уваги до комфорту і легкої недбалості у 2020 році стало повернення до тренду минулого часу — джинсів з необробленим низом. Компенсувати візуально недбале враження допоможуть суворі одиниці одягу. Наприклад, такі джинси будуть гармонійно поєднуватися з класичним жакетом або з одним строгим жилетом, у поєднанні із сорочкою.