Showtime повертає Декстера на екрани після 8 років перерви (тизер)

Декстер, серіал, новий сезон
Фото: Кадр из фильма

Точна дата виходу серіалу не називається, відомо лише, що він запланований на осінь 2021 року.

Дев'ятому сезону американського серіалу "Декстер" бути. Після восьми років з моменту завершення восьмої глави серіалу стало відомо про те, що телеканал Showtime восени представить продовження багатосерійного фільму.

Сезон складатиметься з 10 серій і покаже Декстера Моргана (Майкл Сі Холл) через 10 років. Він, інсценувавши свою смерть у кінці останньої глави, живе в Орегоні, видаючи себе за лісоруба.

Шоуранером сезону став Клайд Філліпс, який покинув серіал у кінці четвертого сезону, тому багато фанатів сподіваються, що проект зможе повернути кращі якості, які зробили його таким цікавим після того, як фінал багато глядачів завважали незадовільним і суперечливим.

На офіційній сторінці у Тwitter Showtime опублікував новий тизер-трейлер 9-го сезону. За сюжетом, Декстер оселиться в новому районі, і у відео показано, що він живе під вигаданим ім'ям Джим Ліндсі. Такий прийом, до речі, віддає данину поваги письменникові Джеффу Ліндсі, який написав серію романів Декстера, на яких заснований серіал.

У новому житті Декстер-Ліндсі має хорошу репутацію в місті і доброзичливий з оточенням. На кадрах трейлеру — різдвяний період. У якийсь момент головний герой проходить повз магазин з виставкою ножів у вітрині, перш ніж він змінюється на обличчі, і глядачі чують його важке дихання.

Атмосфера і тон перезавантаження будуть темніші, ніж в оригінальному серіалі, і хоча тизер натякає на повернення демона Декстера, який дрімав, фанатам доведеться почекати і подивитися, як він до цього доживе.

У новому сезоні в серіалі з'явиться безліч нових осіб, у тому числі Кленсі Браун у ролі головного лиходія, Курт Колдуелл, неофіційний мер Айрон Лейка в північній частині штату Нью-Йорк, де наразі проживає Декстер. До нього приєднаються Джулія Джонс, Алано Міллер, Джонні Секвоя, Майкл Сиріл Крейтон, Джек Олкотт і Джеймі Чанг.

Точна дата прем'єри серіалу поки що не називається.

Багатосерійний фільм "Декстер" розповідає про Декстера Моргана, вигаданого серійного вбивцю, який працює судовим експертом по крові в поліції Маямі. Він зумів приборкати свою темну сутність, проте в будь-який момент вона загрожує вирватися назовні, через що глядачі в постійному передчутті і тривозі.

Проект неодноразово номінувався на престижні премії, хоча глядачі сприйняли його неоднозначно. Батьківські організації не раз критикували проект через надмірну жорстокість та аморальність.

Про те, що Showtime зніме продовження серіалу, стало відомо ще в минулому році.