"Чистий жах!": собака незрозумілої породи спантеличила користувачів мережі (фото, відео)

Дороті, лисий мопс
Фото: Dorothy Pug/Instagram | У ДНК Дороті 87,5% від мопса і 13% — від тер'єра

Собака демонструє всі повадки мопса, але її зовнішній вигляд багатьох збиває з пантелику, а як по-справжньому називається порода, не знають навіть її власники.

Собака на прізвисько Дороті, яка разом зі своїми господарями живе в Чикаго (США) може похвалитися сотнею тисяч підписників у TikTok і декількома мільйонами лайків. Секрет такої популярності — зовнішність тварини.

Коли люди вперше бачать Дороті, вони часто бувають шоковані, збиті з пантелику і повністю вражені тим, наскільки вона чарівна і це тому, що ця собака — лисий мопс.

"Моя найулюбленіша річ у світі — це реакція людей, які бачать її вперше. Це або чистий жах, або миттєве обожнювання", — зізналася власниця тварини Міка Вільямс.

У Дороті немає проблем зі шкірою або чогось подібного. Відсутність шерсті — не тимчасове явище: вона такою народилася. Це мопс, змішаний з якоюсь бесшерстною породою, але здебільшого її походження залишається повною загадкою.

"Ми пройшли аналіз ДНК собак та отримали дані, що в ній 87,5% від мопса і 13% — від терʼєра, тож відповіді немає", — розповіла Вільямс.

Як би там не було, сімʼя Дороті любить її такою, яка вона є, і відсутність шерсті не заважає їй жити своїм життям. Єдине, що доводиться робити господарям у холодну пору року, — це одягати собаку для прогулянок навулиці.

"Коли Дороті зʼявилася у нас, ми жили в Феніксі (штат Арізона, південний захід США), тому нам не потрібно було надто турбуватися про одяг. Однак майже 8 років тому ми переїхали в Чикаго, тому їй тепер потрібно багато светрів, собачих комбінезонів і теплих пальто взимку".

Якщо не брати до уваги лисе тіло, Дороті — типовий мопс. Вона завжди виглядає трохи роздратовано, навіть коли це не так.

"Незважаючи на вираз її обличчя, вона наймиліша собака на світі. Вона любить фиркати, притискатися до грудей, їсти і спати", — пояснила Вільямс.

@dorthosaurus

👁👽

♬ original sound - Dorothy W.

Раніше ми розповідали про те, як пара геїв зробили свою собаку модним інфлюенсером. Ми також писали про те, що чотириногий улюбленець Барака Обами став головним персонажем дитячої книги "Бо, американський головнокомандувач на повідку".