Солістка Go_A Катерина Павленко: "У Роттердамі я захворіла, було незрозуміло чи вийду я на сцену"

Go_A, Катерина Павленко, Go_A на Євробаченні, Євробачення-2021
Фото: Eurovision Ukraine | Група Go_A

Композиція "Шум", яка викликала фурор на пісенному конкурсі, посідає 1 місце на світовому ресурсі легального прослуховування музики Spotify.

Виступ української фолк-рейв-групи Go_A з піснею "Shum" став справжньою сенсацією на головному пісенному конкурсі "Євробачення-2021".

За результатами професійного журі український гурт Go_A на "Євробаченні-2021" посів дев'яте місце, маючи 97 балів, але європейські глядачі подарували нашим музикантам ще 267 балів, і вони змогли прорватися в ТОП-5.

Солістка групи Go_A Катерина Павленко в ексклюзивному інтерв'ю "Фокусу" розповіла, як у неї запідозрили ковід.

"У мене після приїзду в Роттердам почалася дика акліматизація. Там постійно йшли дощі. Я всю зиму і весну не хворіла, приїжджаю туди і пішло: нежить, горло болить. 9 травня на першій репетиції я виступала з ангіною, але, тим не менш, ми так виступили, що отримали найвищий бал, як повідомив пресцентр.

На другий репетиції замість мене співала статистка — взагалі біда була. Було незрозуміло, чи вийду я взагалі на сцену. Цьогоріч через ковід дозволили пускати запис, у нас було резервне відео з першої репетиції, але ситуація склалася серйозна. Якби я захворіла, пустили б ролик із першої репетиції. Але, слава Богу, у мене виявився негативний тест. А ось Польща й Ісландія не виступили через ковід — їх слухали в записі. Від ангіни я вживала купу ліків. Потім вже відчувала себе більш-менш, а на фіналі одужала", — розповіла солістка Go_A Катерина Павленко під час спілкування з журналістами.

Раніше Фокус повідомляв, що італійська група Måneskin перемогла на Євробаченні-2021 завдяки голосам глядачів. Пісня "Zitti E Buoni" ("Мовчи і поводься добре") після глядацького голосування набрала 524 бали, завдяки чому музиканти обігнали представників Швейцарії та Франції.

До фіналу "Євробачення-2021" букмекери прогнозували, що група Go_A з піснею "Shum" посяде 4 місце на пісенному конкурсі. У п'ятірку лідерів, на думку букмекерів, входили італійська група Måneskin, Барбара Праві з Франції, Дестіні від Мальти, українська група Go_A та Gjon's Tears зі Швейцарії.