На дзвінок із посольства не відповів: принца Гаррі в день смерті діда відвідав шериф Санта-Барбари

принц гаррі, принц Філіп
Фото: The Royal Family

Зʼясувалося, що принц і його домашні ігнорували нічні дзвінки і в посольстві були змушені залучити місцеву поліцію.

Стало відомо, як принц Гаррі дізнався про смерть свого діда, принца Філіпа. У посольстві намагалися додзвонитися в його розкішний маєток у Монтесіто, штат Каліфорнія, але принц не брав слухавку. Про це пише TMZ.

Дзвінок із посольства США в Лондоні був пізнім: приблизно о третій ночі, але трубку в маєтку так ніхто і не взяв. Тоді в посольстві зв'язалися з місцевою поліцією і ті відправили шерифа округу Санта-Барбара, де й розташоване Монтесіто, щоб той все ж повідомив принцу сумну звістку.

принц гаррі, принц вільям, принц Філіп
Принц Гаррі з дідом і батьком
Фото: The Royal Family

Шериф з'явився до принцу Гаррі додому і поговорив "із кимось, хто повідомив йому, що треба подзвонити в посольство". Що значить, що герцог Сассекський з правоохоронцем особисто не спілкувався.

Нагадаємо, принц Філіп помер вранці 9 квітня 2021 року у Віндзорському замку у Великобританії. Про його смерть королівська сім'я повідомила ввечері.

Члени королівської сім'ї, хоч і були дуже засмучені тим, що Гаррі та Меган оприлюднили свої претензії до них в інтерв'ю Опрі Вінфрі, але не хотіли, щоб Гаррі дізнався про смерть діда зі ЗМІ, тим і пояснюється нічний поспіх і прохання місцевої поліції від посольства.

принц гаррі, принц вільям, принц Філіп
Принци Гаррі та Вільям із дідом
Фото: The Royal Family

Як відомо, Гаррі повернувся до Великобританії на похорон герцога Единбурзького. Він виголосив промову, в якій назвав свого діда "майстром барбекю, і легендарним жартівником, який залишався зухвалим до кінця".

Відомо, що принци Вільям і Гаррі були дуже близькі з дідом. До цих пір незрозуміло, як принц Філіп відреагував на скандальне інтерв'ю свого онука Опрі та як поставився до звинувачень у расизмі, які озвучив Гаррі, кажучи про свою сім'ю.