"Одеський джентльмен" Олег Філімонов повідомив про раптову смерть 15-річного онука

Олег Філімонов, гуморист, онук, помер
Фото: Скриншот | Олег Філімонов

Юнак помер, граючи з друзями в баскетбол на майданчику

Відомий гуморист і учасник команди КВН "Одеські джентльмени" Олег Філімонов повідомив про смерть онука. Про це пише "Думська".

За словами актора і сценариста 15-річний Еван Григор помер увечері 30 травня, граючи з друзями в баскетбол на майданчику біля школи №84 в мікрорайоні "Таїрове".

Олег Філімонов, Еван Григір, смерть, онук
Олег Філімонов з онуком Еваном Григором

"Впав і помер. Швидка намагалася його реанімувати протягом 45 хвилин, але не вийшло. Йому б у серпні виповнилося 16 років. Ось таке горе", — написав Філімонов у соцмережах.

Пізніше актор повідомив подробиці про подію. "Ми припускаємо, що відірвався тромб. Смерть наступила миттєво. В онука ніколи не було скарг на здоров'я, це був здоровий 15-річний хлопчик, навчався в морехідці, часто грав у баскетбол, тому що був високим", — розповів він.

Еван Григор — син дочки Філімонова від другого шлюбу. Усього актор, ведучий та гуморист був одружений два рази.

Перша дружина, Людмила, померла. Їхня з Олегом дочка Вікторія живе в США і виховує двох дочок.

Другий раз "одеський джентльмен" одружився в 1975 році з чемпіонкою з настільного тенісу УРСР Ларисою. У пари народилася дочка Карина, яка вийшла заміж за громадянина США і деякий час жила в Нью-Йорку. Однак, вона розлучилася і повернулася до Одеси разом із сином Еваном.

Олег Філімонов, дружина
Олег Філімонов з дружиною Ларисою
дочка Філімонова, онук Філімонова, Олег Філімонов, Еван Григір
Дочка Філімонова Карина із сином Еваном Григором кілька років тому

Нагадаємо, що у 2020 році Олег Філімонов балотувався в мери Одеси від "Слуги народу", однак програв чинному градоначальнику Геннадію Трухановому.