"Впевненість — це головне": Мадонна показала дефіле свого прийомного сина у шовковій сукні

мадонна, Девід банда, син, плаття
Фото: Колаж: Фокус | Мадонна та її син Девід Банда

15-річний Девід Банда приміряв наряд від Mae Couture.

Мадонна опублікувала відео і знімки свого прийомного сина Девіда Банди, зафіксувавши, як він демонструє на собі шовкову сукню від бренду Mae Couture. Про це пише Daily Mail.

"Впевненість — це головне", — підписала поп-діва знімки. Крім сукні на підлітку були темні окуляри і білі кросівки.

У відеоролику, знятому співачкою, Девід дефілює по дому, закінчує свою прогулянку на кухні, а потім підмічає, що в платті було цілком комфортно, тому що "воно вільне і ніде не тисне".

Мадонна усиновила Девіда, коли йому було всього 13 місяців у 2006 році, ще будучи одруженою з режисером Гаєм Річі.

мадонна, діти
Мадонна з прийомними дітьми

Тоді цей вчинок поп-зірки викликав скандал, тому що, згідно із законами Малаві, звідки родом Девід, прийомні батьки повинні проживати у цій східноафриканській країні не менше одного року до усиновлення.

Однак Мадонна поверталася в Малаві ще двічі, удочеривши Чифундо Мерсі у 2009 році і сестер-близнюків Естер і Стеллу у 2017-му.

мадонна, діти, прийомні діти
Мадонна з прийомними дітьми

Також у співачки є двоє власних дітей: 24-річна Лурдес, батьком якої є танцюрист Карлос Леон і 20-річний Рокко Річі, якого Мадонна народила від британського режисера Гая Річі. Юнак проживає з батьком і його новою сім'єю в Лондоні.

В інтерв'ю 2019 року Мадонна розповідала виданню Vogue UK, що, на її думку, саме Девід найбільше схожий на неї.

"У нього є цілеспрямованість і рішучість. Я майже впевнений, що він отримав це від мене. Він той, з ким у мене найбільше спільного. Я відчуваю, що він мене розуміє, і в нього більше моєї ДНК, ніж у будь-якого з моїх дітей", — говорила співачка.