У Львові відбувся відкритий кастинг конкурсу "Міс Львів - 2021" та національного конкурсу "Міс Україна-2021"

30 червня в "Glory cafe" пройшов відкритий кастинг "Міс Львів — 2021" і "Міс Україна -2021". Близько двохсот дівчат прийшли показати, що саме вони гідні стати учасницями конкурсів.

Related video

Відбір проходив в кілька етапів, в результаті якого 50 найдостойніших претенденток пройшли в наступний етап. Переможниця конкурсу "Міс Львів" візьме участь у відборі національного конкурсу "Міс Україна — 2021". Учасниці дивували журі своїми талантами і неординарністю: кілька дівчат вирішили а капельно заспівати, інші показали свою розтяжку — сіли на шпагат.

Fullscreen
Fullscreen

До складу журі увійшли Вероніка Щіпцова – голова комітету "Міс Україна" та Валерія Никифорець — власниця конкурсу "Міс Львів". Також підтримати учасниць прийшла володарка корони і титулу "Міс Львів — 2020" Юлія Гоцак.

 "Я знаю, що саме у Львові можна зустріти дівчат з нестандартною і цікавою зовнішністю. Мені дуже радісно, що тут учасниці не тільки красиві, але і дуже добрі, відкриті, талановиті. Можливо, дівчину, яка стане переможницею "Міс Україна-2021" ми зустрінемо саме тут ". — зазначає Вероніка Щіпцова.

"Це був найяскравіший кастинг за всю історію проведення кастингів у Львові", — зазначає Валерія Никифорець, — "мені було дуже приємно чути, що Вероніка Щіпцова, як голова національного комітету конкурсу "Міс Україна" відзначила не тільки красу львівʼянок, але їх ерудованість і манери. Маю надію, що цьогорічна "Міс Україна" знову стане львівянка".

В кінці заходу серед учасниць провели розіграш подарунків: сертифікати від парфумерного партнера BROCARD Niche Bar (БРОКАР Ніш Бар), прикраси від магазину біжутерії і стильних аксесуарів "Casablanca", а також сертифікати від "Miss princess".

Інформаційними партнерами конкурсу виступають щотижневий соціально-політичний журнал "Фокус", жіночий журнал "MarieClaire" та інформаційний портал про світське життя "Jetsetter".

Нагадуємо, що відкриті кастинги "Міс Україна-2021" також пройшли вже в Одесі і Харкові. Якщо ти мрієш отримати головну корону країни, грошовий приз у розмірі 500 тисяч гривень, а також укласти контракти з модельними агентствами світового рівня, то заповнюй анкету прямо зараз на офіційному сайті "Міс Україна" www.missukraine.ua і приходь на наступні кастинги!