"Не зрозумів, що сталося": колишній чоловік Діни Нємцової розповів про причини розлучення

Діна Нємцова, дочка немцова, вінчання, Димитрій Матевосов
Фото: Instagram odintsovaprtrend | Діна Нємцова і Дмитрій Матевосов

Пара зіграла пишне весілля, проте розлучилася через дев'ять місяців

У травні цього року 19-річна Діна Нємцова, дочка покійного Бориса Нємцова, несподівано оголосила про розлучення з чоловіком, 21-річним Дмитром Матевосовим. Діна причину розлучення не озвучила. Нещодавно дав коментар і її вже колишній чоловік. Про це пише Starhit.

Пара, крім весілля, навіть влаштувала церемонію вінчання, проте, як видно, це шлюб молодій сім'ї зберегти не змогло. Усього через два місяці після вінчання пара розлучилася.

"Ми розлучаємося, тому що є речі, які в моєму розумінні з шлюбом несумісні. Їх вже ніяк не виправити. Уся сім'я мене підтримала. Я змирилася і зрозуміла, що потрібно йти", — заявила Діна, розповідаючи про причини розлучення.

Діна Нємцова, дочка немцова
Вінчання Діни Нємцової
Діна Нємцова, дочка немцова
Діна Нємцова з матір'ю

Через місяць прокоментував розлучення і колишній чоловік дівчини.

"Ми з Діною розлучилися. Чому? Як у всіх: не зжилися, не склалося і так далі. Але добре, що швидко це зрозуміли. Точніше, вона зрозуміла, а я просто погодився, про що ні крапельки не шкодую. Ми з нею дійсно виявилися дуже різними, і в нас різні погляди на інститут сім'ї. Що найцікавіше, ні мої друзі, ні моя сім'я, ні я реальну причину зрозуміти так і не змогли, та й плювати. Тобто було багато дрібних факторів, які призвели до розлучення. Ми всі їх прийняли, але на розлучення вони, відверто кажучи, не тягнуть, хоча в такому віці, може, і тягнуть", — повідомив Матевосов.

Втім, судячи з усього, вже колишні молодята вирішили залишитися в дружніх відносинах.

Діна Нємцова, дочка немцова
Діна Нємцова/Усі фото: Instagram odintsovaprtrend
Діна Нємцова, дочка немцова
Діна Нємцова з матір'ю

"Я так скажу: 240 днів шлюбу були хорошими, два дні — поганими. 2/240 — менше одного відсотка. Тому все супер. Ще додам, що не заганяти з цього приводу. Що було, те загуло. Життя триває", — резюмував Дмитро.

Нагадаємо, що до шлюбу молоді люди зустрічалися близько трьох років і разом вчилися в одній школі. На момент укладення шлюбу Діні було 18 років, а її обранцю — 20.

Наразі Матевосов здобуває освіту на факультеті обчислювальної математики і кібернетики МГУ, а Діна вчиться в Британській вищій школі дизайну.

Діна — дочка опозиційного російського політика і лідера російського Об'єднаного демократичного руху "Солідарність" Бориса Нємцова від його другого шлюбу з журналісткою Катериною Одинцовою. У неї є рідний брат Антон (народ. в 1995 році). Також від першого шлюбу в Нємцова є дочка Жанна (народ. в 1984 році), журналістка видання Deutsche Welle. У третьому шлюбі з Іриною Корольовою в Нємцова народилася дочка Софія (2004).