13-річна дочка Мілли Йовович уперше з'явилася на публіці одна

Ева Андерсон на показі Miu Miu
Фото: Getty Images | Евер Габо Андерсон, дочка Мілли Йовович

Дівчина відвідала показ Miu Miu, оскільки дуже любить речі від Міуччі Прада. Модні оглядачі не виключають, що вона може стати новою амбасадоркою бренду.

13-річна Ева Андерсон, дочка американської актриси Мілли Йовович і її чоловіка, режисера Пола Андерсона, яку називають абсолютною копією матері, була помічена на Тижні моди в Парижі. Дівчина одна з'явилася на показі Miu Miu.

Незважаючи на юний вік і велику кількість знаменитостей, вона трималася дуже впевнено та позувала фотографам. Для виходу у світ Ева обрала сукню в біло-синю клітку з коротким рукавом-ліхтариком і високі черевики на товстій платформі та шнурівці.

Те, що Ева стала гостею заходу, влаштованого Міуччею Прада, не дивно. І справа — не тільки в зіркових батьків або модельній зовнішності самої дівчини. Як виявилося, вона давно любить цей бренд, і старшу дочку актриси часто можна побачити в речах від Miu Miu.

Ева Андерсон, дочка Мілли Йовович
Ева із задоволенням позувала фотографам на фоні пресволлу
Фото: Getty Images

Так, наприклад, фотограф Кріс Бреннер, який є близьким другом сім'ї Йовович-Андерсон, опублікував у себе в соцмережі кілька фоток прогулянки Еви з її батьком вулицями Парижа. На дівчині були речі від згаданого бренду.

Ева та Пол Андерсон в об'єктиві Кріса Бреннера

До столиці Франції Ева все ж прилетіла не одна, а разом із батьками. Її 45-річна мати дефілювала по подіуму на показі Balmain.

Мілла Йовович на показі Balmain

Повертаючись до Еви, відзначимо, що вона вже пробує себе не тільки як модель, але й як актриса. Спочатку вона знялася для глянцевого журналу, а у 2020 році вперше з'явилася відразу у двох великих кінопроектах Marvel і Disney — фільмах "Чорна вдова" та "Пітер Пен і Венді".

Евер Габо Андерсон — первісток акторсько-режисерського подружжя. Крім неї, Мілла та Пол виховують ще двох дочок — 6-річну Дешіел і однорічну Ошин.