Тиждень моди: Наталія Водянова, Бріжит Макрон і Демі Мур відвідали дефіле пам'яті Альбера Ельбаза

Альбер Ельбаз, демі мур, Скаут Вілліс
Фото: Getty Images | Демі Мур і Скаут Вілліс на показі пам'яті Альбера Ельбаза

Традиційно, Тиждень моди в Парижі завершувався показом Louis Vuitton, але цього року був влаштований спеціальний показ, присвячений пам'яті дизайнера Альбера Ельбаза

Related video

Альбер Ельбаз, один із найталановитіших дизайнерів 1990-х, був був креативним директором в Guy Laroche та Yves Saint Laurent, але справжнім зірковим часом для нього стало призначення в Lanvin у 2001 році. Він помер у 59 років від ускладнень, викликаних коронавірусом, у квітні 2021 року. Так що фінальний показ Тижня моди в Парижі, де багато разів сяяв він сам, присвятили його пам'яті. Про це пише Wmagazine.

Про те, що 40 дизайнерів на чолі з командою молодого бренду AZ Factory, створеного Альбером Ельбазом, готують шоу в пам'ять про дизайнера стало відомо місяць тому. Тоді генеральний директор бренду Лоран Малеказе розповів, що показ-триб'ют "нагадає собі та світу, що представляє собою індустрія моди та як сильно всі потребують краси".

Показ, присвячений пам'яті Альбера Ельбаза

Саме шоу отримало назву Love Brings Love і втілило головну мрію Ельбаза: об'єднало талановитих дизайнерів. В основу колекції лягли ідеї й ескізи самого Альбера. Відкрила дефіле модель Адут Акеч у чорній сукні MyBody, створеній самим Альбером із інноваційного трикотажу.

Бріжит Макрон, Франсуа-Анрі Піно Fullscreen
Бріжит Макрон і Франсуа-Анрі Піно
Фото: Getty Images
Жан-Поль Готьє та Тіна Кунакі Fullscreen
Жан-Поль Готьє та Тіна Кунакі
Фото: Getty Images
Наталія Водянова й Антуан Арно Fullscreen
Наталія Водянова й Антуан Арно
Фото: Getty Images
Деніел Лі, Наомі Кемпбелл Fullscreen
Деніел Лі та Наомі Кемпбелл
Фото: Getty Images
Демі Мур, Скаут Вілліс Fullscreen
Демі Мур із дочкою Скаут Вілліс
Фото: Getty Images
Гурам Гвасалія, Баленсіага Fullscreen
Гурам Гвасалія
Фото: Getty Images

Завершився показ виходом супермоделі Амбер Валетти в образі самого Ельбаза. А вшанувати пам'ять дизайнера прийшли його друзі, колеги та моделі, які часто виходили на подіум у його дефіле: Жан-Поль Готьє, Вів'єн Вествуд, Рік Оуенс, Наталія Водянова й Антуан Арно, перша леді Франції Бріжит Макрон, Наомі Кемпбелл, Тіна Кунакі, Демі Мур із дочкою Скаут і багато інших.