Бруклін Бекхем уклав мільйонний контракт із брендом Superdry

Бруклін Бекхем, реклама, Superdry
Фото: Instagram brooklynbeckham

Син знаменитого футболіста Девіда Бекхема та дизайнерки Вікторії Бекхем став новим обличчям молодіжного бренду.

Старший син подружжя Бекхем піднявся ще на одну сходинку у своїй модельній кар'єрі, уклавши контракт на мільйон фунтів стерлінгів з відомим брендом Superdry. Про це пише The Sun.

22-річний Бруклін уже продемонстрував дебютну фотографію у модному пуховику, продемонструвавши частину своїх численних татуювань.

Вже 9 листопада Бруклін візьме участь у відкритті флагманського магазину марки на одній із наймодніших вулиць Лондона — Оксфорд-стріт.

бруклін Бекхем, реклама, Superdry
Фото: Instagram brooklynbeckham

"Це величезна можливість для Брукліна, яка закріпить за ним статус справжньої моделі у світі моди. І це чудова можливість для нього, адже він зацікавлений в екології і хоче зробити свій внесок", — зазначило близьке до висхідної зірки джерело.

Модельна кар'єра Брукліна розпочалася ще у 2014 році, він з'являвся на обкладинці Vogue China, а нещодавно він та його наречена Нікола Пельтц знялися у рекламній кампанії Pepe Jeans. А також Бруклін серйозно займається фотографією. І навіть опублікував книгу своїх фото "Що я бачу" у 2017 році. Втім, критики її прийняли не надто тепло.

Бруклін Бекхем, Нікола Пельтц
Бруклін Бекхем та Нікола Пельтц
Фото: Instagram brooklynbeckham
Бруклін Бекхем, реклама
Бруклін Бекхем
Фото: Instagram brooklynbeckham

Втім, друге покоління Бекхемів вже не вперше виявляє себе у модельному бізнесі. Так, молодший брат Брукліна, Ромео, брав участь у рекламній кампанії Burberry, коли йому було лише 12 років.