Кіану Рівз заявив, що одружився з Вайноною Райдер під час зйомок "Дракули"

кіану ривз, вайнона райдер, дракула
Фото: Скриншот | Кіану Рівз та Вайнона Райдер у фільмі "Дракула"

Втім, це був жарт. Йдеться про сцену між героями фільму

Голлівудський актор Кіану Рівз оголосив себе чоловіком Вайнони Райдер. А раніше актриса стверджувала те саме. Про це повідомляє видання Esquire.

В інтерв'ю журналу актор заявив, що формально одружений з Вайноною Райдер, з якою вони разом грали в культовому фільмі Френсіса Форда Копполи "Дракула" 1992 року.

Вони виконали ролі Джонатана Харкера та Міни Мюррей, а на знімальному майданчику їх "одружив" справжній священик із Румунії.

кіану ривз, вайнона райдер, дракула, весілля, вінчання
Сцена вінчання у фільмі "Дракула"
Фото: Скриншот

"Вайнона каже, що ми подружжя. Коппола теж так вважає. Тож, я думаю, ми одружилися на очах у Бога", — сказав Рівз.

Вайнона в інтерв'ю 2018 року розповідала, що для зйомок сцени одруження Коппола запросив справжніх священиків та орендував справжню церкву, тож їх із Кіану шлюб цілком можна вважати справжнім.

кіану ривз, вайнона райдер, дракула, весілля, вінчання
Сцена вінчання у фільмі "Дракула"
Фото: Скриншот

"Ми справді одружилися в "Дракулі". Ні, клянуся Богом, я думаю, що ми одружені в реальному житті. У цій сцені брав участь справжній священик з Румунії і він, правда, провів обряд вінчання. Отже, я думаю, що ми одружені", — зізналася акторка.

Цікаво, але Кіану так і не одружився. Його кохана Дженніфер Сайм розбилася в автокатастрофі у 2001 році. У листопаді 2019 року стало відомо про нові відносини Рівза з художницею та скульптором Олександрою Грант. Але актор дуже приховує своє особисте життя, тож, на якій стадії цей роман – невідомо.

Вайнона Райдер ніколи не була одружена. Вона зустрічалася з Джонні Деппом, з учасником гурту Soul Asylum, Дейвом Пірнером та з Меттом Деймоном. А з 2011 року акторка перебуває у стосунках з модельєром Скоттом Маккінлеєм Ханом.