Гігантська піраміда з келихів, побудована в Дубаї, потрапила до книги рекордів Гіннесса

Atlantis, The Palm, шампанське, Moet & Chandon, дубай, книга рекордів гіннеса, рекорд, башта з келихів, келихи для шампанського
Фото: Facebook Atlantis, The Palm

Загалом на піраміду пішло понад 54 тисячі келихів, які потім наповнили шампанським.

Related video

Грандіозна піраміда з келихів для шампанського, побудована в дубайському готелі Atlantis, The Palm, викликала книгу рекордів Гіннесса. Про це пише Daily Mail.

Усього на піраміду пішло 54 740 келихів, які потім наповнили шампанським. Попередній рекорд було поставлено в іспанському Мадриді у 2017 році. Тоді вдалося збудувати вежу з 50 116 келихів.

Atlantis, The Palm, шампанське Fullscreen
Піраміда з келихів під час будівництва
Фото: Facebook Atlantis, The Palm

Воздвиженням вежі заввишки понад вісім метрів 30 грудня 2021 займалася ціла команда фахівців з голландської компанії Luuk Broos Events. На це пішло п'ять днів.

Спочатку команда намалювала на підлозі готелю квадрат, а потім почала встановлювати келихи. Найменша помилка могла призвести до обвалення всієї конструкції.

Відкриття вежі відбулося 30 грудня на святкуванні в готельному клубі White Beach. А простояла конструкція до гала-вечора, який відбувся 1 січня, на якому виступив відомий співак Роббі Вільямс.

Atlantis, The Palm, шампанське Fullscreen
Келихи наповнюють шампанським Moet & Chandon
Фото: Facebook Atlantis, The Palm
Atlantis, The Palm, шампанське Fullscreen
Фіксація рекорду
Фото: Facebook Atlantis, The Palm

У результаті всі 54 тисячі келихів заповнили шампанським від Moet & Chandon, адже саме цій компанії і належала ідея спорудити піраміду та постаратися потрапити до книги рекордів Гіннесса.

"Піраміди з келихів, символ свята та щедрості, мають глибоке коріння в історії та ДНК нашого Дому. У 1983 році, щоб відзначити своє 240-річчя, Moet & Chandon встановила перший світовий рекорд найвищої піраміди шампанського з 2757 кришталевими келихами. Майже 40, ми побили власний рекорд", — заявив Лоран Домінгес, генеральний директор Moet Hennessy Middle-East.

Atlantis, The Palm Fullscreen
Готель Atlantis, The Palm
Фото: Facebook Atlantis, The Palm

Після піраміду обережно розібрали і всі келихи відправили на переробку. З них, як заявило керівництво готелю, виготовлять посуд для готелю.