Джозеф Гордон-Левітт зіграв засновника Uber у новому серіалі

джозеф гордон левітт, тревіс каланик, убер, таксі убер, серіал, Uber
Фото: Скриншот | Джозеф Гордон-Левітт у ролі Тревіса Каланика

Зірці фільму "Початок" дісталася роль Тревіса Каланика, який зі скандалом залишив посаду гендиректора Uber у червні 2017 року

Related video

У мережі з'явився тизер серіалу Super Pumped: The Battle For Uber, який розповість історію співзасновника компанії Тревіс Каланика. Його роль виконав Джозеф Гордон-Левітт. Про це пише Daily Mail.

Прем'єра серіалу відбудеться на телеканалі Showtime 27 лютого. Продюсери обіцяють, що шоу стане антологією, у якій кожен сезон буде присвячено одній визначній особистості.

Перший сезон про Каланика засновано на однойменній книзі журналіста Майка Айзека. Вона розповідає історію бренду Uber із моменту його заснування у 2009 році: "одного з найуспішніших і найруйнівніших проєктів із Кремнієвої долини".

Тизер серіалу Super Pumped: The Battle For Uber

Нагадаємо, у 2017 році Каланик був змушений покинути компанію через звинувачення в домаганнях і скандал, пов'язаний зі стеженням за водіями. але зберіг місце в раді директорів. Про харасмент повідомила колишня співробітниця, а потім його колишня дівчина Габі Хольцварт. Із 2019 року Каланік продав понад 90% своєї частки в компанії за 2,5 мільярда доларів.

У серіалі знялися Джозеф Гордон-Левітт і Ума Турман, якій дісталася роль Аріанни Гаффінгтон, співзасновниці The Huffington Post і члена ради директорів Uber. Над проєктом працювали співавтори популярного серіалу "Мільярди".

Тревіс Каланик залишив посаду гендиректора Uber у червні 2017 року. Цьому передувала серія скандалів. Роботу над серіалом про Uber Майк Айзек анонсував у жовтні 2019 року.