Три найвірніших знаки Зодіаку чоловіків

Фото: Getty Images

Представники цих знаків Зодіаку сильні та незалежні люди, вони завжди мають успіх із протилежною статтю. Але внутрішні переконання та особливості характеру роблять їх надійними та вірними партнерами у стосунках.

ЛЕВ

Представники цього знаку завжди демонструють впевненість у собі та беззастережно вірять у силу власної чарівності. Але зовнішня картинка не завжди відповідає дійсності. Насправді Леви часто звертають увагу на яскравих і красивих представниць протилежної статі, часто соромляться і навіть сумніваються у власній харизмі. Це, а також внутрішня принциповість, не дають Левам міняти жінок як рукавички. У більшості випадків будь-який флірт на боці у невільних Львів закінчується швидко, і вони не йдуть на зради.

ДІВА

Дівам властиве прагнення до роздумів, самокопання, самоаналізу. Вони люблять спокійне і розмірене життя, в якому чітко розставлені пріоритети. І вірність своїй половинці вони мають на одній із перших позицій. Ще одна особливість цього знака — він дуже гидливий, зокрема щодо випадкових сексуальних партнерів. Дівам можна довіряти, але не ніколи не варто зловживати їх надійністю і порядністю.

ТЕРЕЗИ

Чоловіки-Терези люблять стабільність, серйозно беруть на себе будь-які зобов'язання, тому зазвичай на обман не йдуть. Вони люблять баланс і рівновагу, хоча не завжди їх можуть зберігати. Тому якщо у ваших стосунках із чоловіком-Терезами є не лише пристрасть, а й довірча душевна близькість — будьте певні, що цьому союзу не загрожують кризи, пов'язані з невірністю партнера.

Джерело: https://www.youtube.com/channel/UCikoKKS26gLrwbYm6PyVbaQ/featured