Зламали кістки: німецька модель подовжила ноги на рекордні 14 см (фото)

Модель, Терезія Фішер, операція, подовження ніг,
Фото: The New York Post | Терезія Фішер перенесла дві операції, під час яких їй зламали кістки

Терезія Фішер перенесла дві операції, під час яких їй зламали кістки, вживили в них телескопічні штирі й щодня розсовували їх по міліметру. Дівчина розраховує отримувати великі гонорари завдяки виконаним процедурам.

Related video

31-річна модель Терезія Фішер, яка знімалася у німецькому шоу "Великий брат знаменитостей", перенесла дві операції з подовження ніг. Про це пише New York Post.

Тепер довжина ніг німецької моделі становить 116 см, а її зріст – 182 сантиметри. Світовий рекорд досі утримує Адріана Скленарікова з довжиною ніг 125 см і зростом 185 см.

Терезія Фішер перенесла дві операції, під час яких їй зламали кістки, вживили в них телескопічні штирі та щодня розсовували їх по міліметру. Ноги моделі подовжили на рекордні 14 см.

Загальна вартість операції склала $124 000, але ліки та фізіотерапія збільшили загальний рахунок до $161 000. Тепер завдяки перенесеним процедурам дівчина розраховує отримувати великі гонорари.

Модель, Терезія Фішер, операція, подовження ніг Fullscreen
Ноги моделі подовжили на рекордні 14 см
Фото: колаж Фокус

Видання зазначає, що подібна операція стає дедалі популярнішою. Вона коштує від 70 000 до 150 000 доларів, залежно від того, на скільки сантиметрів пацієнт хоче подовжити ноги, проте будуть потрібні тисячі доларів на подальші витрати.

Модель Терезія Фішер, операція, подовження ніг, знімок Fullscreen
31-річна модель Терезія Фішер, яка знімалася у німецькому шоу "Великий брат знаменитостей"
Фото: India Posts

Процес подовження ніг вимагає болісної процедури, в процесі якої лікар ламає стегнову кістку в кожній нозі пацієнта та вставляє висувні металеві стрижні. Протягом наступних трьох місяців стрижні поступово подовжуються на один міліметр на день, що зрештою робить пацієнта на кілька сантиметрів вищим.

Раніше Фокус писав, що Кейт Мосс прийшла на Met Gala 2023 з дочкою та повторила образ принцеси Діани. Супермодель та її дочка обрали сукні у рожевій гамі.

Також повідомлялося, що колишня дівчина Леонардо Ді Капріо у відвертій сукні відвідала Met Gala 2023. Голлівудський актор та модель Каміла Морроне зустрічалися близько п'яти років.