Принцеса Шарлотта з'явилася на коронації короля Чарльза в срібному вінку та вбранні Alexander McQueen

Принцеса Шарлотта, коронація короля чарльза, коронація чарльза 3
Фото: Getty Images | Принцеса Шарлотта їде на коронацію дідуся

Восьмирічна принцеса повторила образ своєї матері. Кейт Міддлтон була в білому та схожому головному уборі.

Принцеса Шарлотта й принц Луї прибули до Вестмінстерського абатства разом із принцом і принцесою Уельськими. Їм не дали роль у коронації, як принцу Джорджу, який був пажем дідуся, але вони сидять у першому ряду зі своєю матір'ю та батьком. Про це пише Daily Mail.

Двоє молодших дітей принца та принцеси Уельських, принцеса Шарлотта й принц Луї, підкорили серця тих, хто спостерігає за коронацією короля Чарльза III особисто й онлайн.

Принцеса Шарлотта, коронація короля чарльза, коронація чарльза 3, принц Луї Fullscreen
Принцеса Шарлотта на коронації короля Чарльза одягла вбрання від Alexander McQueen
Фото: Getty Images

Принцесу Шарлотту, якій цього тижня виповнилося вісім років, помітили, коли вона сиділа поруч зі своїм молодшим братом прицом Луї в кареті з принцом і принцесою Уельськими.

Брат і сестра прибули без свого старшого брата принца Джорджа, дев'ять років, який є почесним пажем свого діда й слідує за королем.

Заради коронації юна принцеса була одягнена в сукню від Alexander McQueen і накидку з шовкового крепу кольору слонової кістки з вишивкою із мотивами троянди, будяка, нарциса та трилисника, що символізують чотири нації.

Принцеса Шарлотта, коронація короля чарльза, коронація чарльза 3, кейт міддлтон, принц Вільям Fullscreen
Принцеса Шарлотта на коронації короля Чарльза одягла вбрання від Alexander McQueen
Фото: Getty Images

Її голову прикрашав головний убір Jess Collett x Alexander McQueen зі срібла, кришталю та срібної нитки.

До речі, юний принц Луї також був у дизайнерському вбранні, зшитому кравцями Севіл-Роу Деге та Скіннером. Він складається із синьої туніки з обробкою із натуральної шкіри зі спеціально розробленою мереживною прикрасою на комірі та манжетах.

Юний принц Луї помахав публіці, що зібралася на шляху до Вестмінстерського абатства, де проходить коронація короля Чарльза.

Нагадаємо, Кейт Міддлтон була одягнена в сукню Alexander McQueen із шовкового крепу кольору слонової кістки з вишивкою сріблом, що зображує троянду, будяки, нарцис і трилисник. Її образ доповнювала мантія Королівського Вікторіанського Ордену.

Принцеса Шарлотта, коронація короля чарльза, коронація чарльза 3, кейт міддлтон, принц Вільям Fullscreen
Вбрання принцеси Шарлотти повторювало вбрання її матері
Фото: Getty Images

Гості короля почали прибувати в абатство із 7-ї ранку — за чотири години до церемонії. У Лондоні перебувають близько 100 глав держав, присутні представники 203 країн.

Перша леді України, Олена Зеленська, також присутня на коронації. Її супроводжує прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Також на коронацію були запрошені численні зірки, зокрема Кеті Перрі та Лайонел Річі, які виступатимуть на святковому концерті.