Піппа Міддлтон повторила образ сестри на коронації Чарльза ІІІ (фото)

Піппа Міддлтон, коронація Чарльза III
Фото: Getty | Піппа Міддлтон

Піппа прийшла на коронацію в супроводі брата й батьків.

Related video

Молодша сестра принцеси Уельської, Піппа Міддлтон, а також її брат Джеймс і батьки Керол та Майкл стали почесними гостями на коронації Чарльза III, посівши свої місця серед інших членів королівської родини.

На церемонію Піппа обрала елегантну пастельно-жовту сукню-пальто від Claire Mischevani, доповнивши її відповідним капелюшком із плісированою стрічкою, блідо-жовтим клатчем і простим золотим ланцюжком із підвіскою.

Піппа Міддлтон, коронація, модний образ Fullscreen
Сестра принцеси Уельської виділялася в натовпі гостей
Фото: Getty

Її образ був схожий на один із ансамблів її сестри, в якому та з'являлася на королівських заходах.

Джеймс теж вибрав світло-жовтий елемент у своєму ансамблі, одягнувши жилет цього кольору під темний піджак і сірі брюки.

68-річна Керол була елегантною в сапфіровій сукні, посміхаючись натовпу поряд зі своїм чоловіком, 73-річним Майклом Міддлтоном, який одягнув костюм із червоною краваткою з малюнком.

керол міддлтон, мати кейт міддлтон, коронація чарльза Fullscreen
Батьки Піппи та Кейт: Майкл і Керол Міддлтони
Фото: Getty

Хоча технічно Піппа не є членом королівської родини, багато років її іноді помічали на офіційних заходах, які влаштовує Букінгемським палацом. Наприклад, вона та її мама Керол Міддлтон раніше підтримували Кейт, коли в грудні минулого року принцеса Уельська проводила службу "Разом на різдвяному гімні" у Вестмінстерському абатстві.

Піппа й інші члени сім'ї Міддлтон також були серед гостей на королівських весіллях принца Гаррі та герцогині Меган, а також принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка.

Раніше Фокус писав, що в принца Гаррі, який також був серед запрошених, змінився вираз обличчя, коли той побачив своїх брата й батька.