Правило 3 секунд: принцеса Шарлотта з'їла зефір, який упав на траву

Принцеса Шарлотта фото, Принцеса Шарлотта відео, Кейт Міддлтон діти, Кейт Міддлтон дочка
Фото: Getty Images | Принцеса Шарлотта

Принцеса Шарлотта не хотіла даремно витрачати своє частування із зефіру після того, як впустила його на землю.

Принцеса Шарлотта відвідала захід The Big Help Out разом із принцом і принцесою Уельськими, а також її братами. Сім'я відвідала 3-ю скаутську хатину Аптона в Слау, де вони допомогли покращити будівлю. Дівчинку зловили на моменті, коли вона впустила смажений зефір на траву. Про це пише The Mirror.

Зрозуміло, що, не бажаючи марнувати частування, восьмирічна принцеса швидко підняла його та продовжила їсти. Відеозапис цього моменту був опублікований у Twitter, і королівські фанати визнали інцидент кумедним. На відео Шарлотта стоїть позаду мами Кетрін, принцеси Уельської, та брата принца Луї.

Один із користувачів написав: "Принцеса Шарлотта впустила їжу, підняла її та знову з'їла!!"

Інший зауважив: "Приємно бачити, що навіть члени королівської сім'ї використовують "правило трьох секунд". Принцеса Шарлотта впускає свій зефір, але він має бути надто смачний, щоб залишити його в траві".

Третій схвалив: "Я можу поручитися — смажений зефір вартує навіть п'яти секунд! Мені подобається, що це абсолютно нормально!"

Високопоставлені члени королівської родини разом із дітьми брали участь у ремонті хатини скаутів Аптона в Слау, на захід від Лондона, та спілкувалися з місцевими жителями. За інформацією закордонних ЗМІ, рішення Вілла та Кейт привезти своїх дітей трималося в секреті до їхнього прибуття, щоб звести до мінімуму будь-яку метушню навколо дітей, яких поступово знайомлять із ідеєю публічних заходів. Крім того, батьки наполягали на тому, щоб їхні діти були максимально задіяні разом із іншими учасниками.

Шарлотта й Луї допомагали розфарбовувати кашпо, а Джордж приєднався до свого батька, який щось свердлив. Кейт стежила за ними, дозволяючи їм робити все, як їм подобається.

Наприкінці діти Кейт і Вільяма постріляли з лука по цілях.

Принцеса Шарлотта Fullscreen
Принцеса Шарлотта
Фото: Getty Images

Нагадаємо, на коронації Чарльза III та коронаційному концерті юна принцеса Шарлотта, дочка Кейт Міддлтон і принца Вільяма, заявила про себе як дитина, яка сміливо може претендувати на звання найстильнішої спадкоємиці.

Також Фокус писав, що принцеса Шарлотта й принц Луї зворушливо трималися за руки під час коронації дідуся.