Марк Цукерберг розлютив свою дружину

Марк Цукерберг, битва з Ілоном Маском
Фото: Mark Zuckerberg/Instagram | Марк Цукерберг

Цукерберг навіть влаштував опитування, що важливіше: октагон чи трава у дворі.

Related video

Генеральний директор Meta Марк Цукерберг настільки перейнявся майбутньою "Битвою мільярдерів" проти глави Twitter і Tesla Ілона Маска, що вирішив побудувати октагон для тренувань прямо на своєму задньому дворі, чим сильно розсердив дружину Прісциллу Чан, пише The Sun.

Дружині засновника Facebook дуже не сподобалося, що газон, який вона вирощувала два роки, зіпсований.

Марк Цукерберг із дружиною Прісциллою

Цукерберг показав підписникам обмін повідомленнями у WhatsApp між парою, де він заявляє, що сконструйований восьмикутник "має приголомшливий вигляд".

"Я працюю над цією травою вже два роки", — парирувала Чан.

Fullscreen

Під цим скриншотом Цукерберг розмістив опитування із запитанням "Що за гра?" з опціями "Зберегти восьмикутник" або "Зберегти траву".

Згідно з проміжними результатами опитування, більшість користувачів підтримали ідею Марка, оскільки з нетерпінням очікують на майбутній бій.

Нещодавно Цукерберг попередив Маска, що в нього "проблеми", після того, як опублікував знімок свого тренування з бійцями UFC Ісраелем Адесан'єю та Алексом Волканвскі. Останній був вражений здібностями засновника Meta.

"Запевняю вас, ви, хлопці, будете дуже здивовані. Кажу вам, він серйозний. Не знаю, наскільки серйозний Ілон, але кажу вам, він тренується", — заявив він TMZ.

Рішення про бій між мільярдерами з'явилося після того, як Meta Platforms Цукерберга презентувала свій новий застосунок-конкурент для Twitter — Threads.

Маск також пригрозив подати в суд на Meta за переманювання їхніх колишніх співробітників.

Раніше Фокус писав, як до майбутнього бою ставитися мати Ілона Маска.