Пропрацював менше року. Кабмін схвалив відставку голови Кіровоградської ОДА

Андрій Назаренко, голова Кіровоградської ОДА, звільнення, засідання Кабміну
Фото: http://centr.kr.ua/ | Андрій Назаренко

Відставку затвердили "за згодою сторін", тепер її повинен підписати президент України Володимир Зеленський.

Кабінет Міністрів України погодив звільнення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Назаренка. Про це в середу, 14 квітня, повідомив Telegram-канал представника Кабміну у Верховній Раді Василя Мокана.

За його звільнення урядовці проголосували за угодою сторін. Тепер звільнення повинен підписати президент України Володимир Зеленський.

Ніяких інших причин звільнення Назаренка не повідомляється.

На посаду голови ОДА Назаренка призначили в кінці серпні 2020 року. Цьому передувало затримання попереднього керівника області Андрія Балоня при отриманні частини хабара, загальна сума якого становила 1,8 мільйона гривень.

До цього Назаренко очолював регіональний центр з інвестицій та розвитку, а також був начальником КП "Регіональна служба охорони і реставрації пам'яток містобудування та архітектури".

Крім звільнення Назаренка, Кабмін погодив призначення екс-міністра економіки Тимофія Милованова в. о. генерального директора ДП "Національний фонд інвестицій України".

Також уряд узгодив призначення Олексія Любченка на посаду голови Державної податкової служби.

Як повідомлялося раніше, Національне агентство із запобігання корупції (НАПКА) перевіряє декларації екс-голови Харківської ОДА Олексія Кучера і трьох його заступників.