“Європейська солідарність” визнала успіх проєкту Зеленського «Велике будівництво» - експерт

Фото: Укравтодор

Як зазначає експерт, "у той самий час, коли всі топ-спікери "Європейської солідарності" на чолі із Петром Порошенком та всі боти ЄС нещадно і щодня критикують проєкт "Велике будівництво" Зеленського, "Європейська Солідарність" у Львівській області… вирішила попіаритися на будівництві одного з обʼєктів президентського проєкту".

“Європейська Солідарність" Петра Порошенка визнала успіх проєкту президента Володимира Зеленського "Велике будівництво". І зробила вона це у своєму "базовому" регіоні – на Львівщині, заявив директор Інституту соціально-політичного проєктування "Діалог" Андрій Миселюк.

Як зазначає експерт, "у той самий час, коли всі топ-спікери "Європейської солідарності" на чолі із Петром Порошенком та всі боти ЄС нещадно і щодня критикують проєкт "Велике будівництво" Зеленського, "Європейська Солідарність" у Львівській області… вирішила попіаритися на будівництві одного з обʼєктів президентського проєкту. Намагаючись заробити собі трошки політичних балів".

Миселюк пояснює, що представники "Європейської Солідарності" на своїй офіційній сторінці у Facebook у базовому для них регіоні поздоровляють усіх львівʼян із відкритими торгами на одну з ділянок проєкту "Мале Карпатське коло". Між тим, пише Миселюк, цей проєкт "реалізується у рамках "Великого будівництва" на Львівщині, а саме – капремонт частини дороги Сколе-Славсько. Та ще й проголошують це "приємними новинами "Малого Карпатського кола".

Експерт вважає, що такі дії, в першу чергу, свідчать про те, що, намагаючись попіаритися на дорозі «Великого будівництва», у Петра Порошенка фактично визнали важливість цього інфраструктурного проєкту Зеленського для країни.

"По-друге, стає зрозумілим, що та сама нещадна критика ініціативи Зеленського з боку опозиційних сил на кшталт ЄС та ОПЗЖ — це тільки спектакль для ЗМІ. А насправді вони розуміють, що ця ініціатива президента для країни корисна, і навіть намагаються до цього примазатися», — додає Миселюк. 

До речі, стверджує експерт, "Європейська Солідарність" Порошенка — не єдині, хто намагається "нагуляти жирку" на ініціативах Зеленського. Адже, і власник "Буковеля" та екс-кандидат на 87 окрузі від "За майбутнє" Олександр Шевченко також постійно приписував собі заслуги владної команди у будівництві інфраструктури, аби підняти власний рейтинг. Причому, піар на проєктах президента йому допоміг, і він майже виграв у кандидата від "Слуги" Вірастюка», — нагадав експерт.

Він також викрив намагання команди ЄС приховати цей випадок, оскільки пост був оперативно видалений.

"Петро Олексійович, треба віддати йому належне, дуже оперативно відреагував на піар-потуги ЄС на Львівщині. Він нагрюкав на своїх львівських партійців, і ті публікацію сором’язливо швиденько зняли…" — додав експерт.