Ляшко, Луценко і Гончаренко в прямому ефірі 5 каналу "роздягли" Зеленського до білизни (відео)

Ляшко, Луценко, Гончаренко, роздягають Зеленського, роздягли Зеленського, прямий ефір канал Порошенко, 5 канал
Фото: скриншот | Ляшко, Луценко і Гончаренко в прямому ефірі 5 каналу "роздягли" Зеленського до білизни

З віртуального зображення президента зникала частина одягу після кожного негативної відповіді на запитання про виконану передвиборчу обіцянку.

Нардеп фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко, екс-нардеп Олег Ляшко і колишній генпрокурор України Юрій Луценко в ефірі ток-шоу "Прямим текстом з Юрієм Луценко" на "5 каналі" віртуально "роздягли" президента України Володимира Зеленського. Відповідне відео опублікували в YouTube 23 квітня.

Сюжет розвивався наступним чином: Луценко називав Гончаренко і Ляшко різні передвиборчі обіцянки Зеленського, і після кожного негативної відповіді з зображення президента зникала частина одягу.

Коли на віртуальному президентові залишалися лише шкарпетки та нижня білизна Гончаренко пожартував, що "боїться припустити що далі зникне", на що Луценко заявив: "Не бійся, ми живемо в цьому шоу вже два роки, міг би й звикнути вже".

Після останньої негативної відповіді про чергову невиконану обіцянку перед Зеленським зʼявився рояль, що, мабуть, повинно було нагадати глядачам про відомий номер "Вечірнього кварталу".

Луценко, Ляшко і Гончаренко "роздягають" Зеленського (відео)
Зеленський грає на роялі (відео)

Відзначимо, за інформацією порталу liga.net, власником "5 каналу" є народний депутат фракції "Євросолідарність" Петро Порошенко.

Нагадаємо, вчора, 23 квітня, "слуга народу" Євген Шевченко в прямому ефірі телеканалу назвав ведучого Олександра Лірчука "ідіотом" у відповідь на запитання чи є збігом те, що його поїздка на зустріч до Олександра Лукашенка відбулася в День народження Адольфа Гітлера.

Раніше нардеп від ОПЗЖ Олександр Качний втік з прямого ефіру телеканалу після питання про винуватця війни на Донбасі.