ЦВК зареєструвала нардепом Андрія Аксьонова, в якого нібито є паспорт РФ

Андрій Аксьонов, довибори, вибори в Раду, вибори в Україні, народний депутат
Фото: radiosvoboda.org | Мер Добропілля Андрій Аксьонов

Колишній мер почне виконувати повноваження народного депутата після того, як складе присягу у Верховній Раді.

ЦВК офіційно зареєструвала мера Добропілля Андрія Аксьонова як народного депутата, незважаючи на звинувачення в тому, що він нібито отримав паспорт громадянина РФ після окупації Криму.

Таке рішення було затверджене під час засідання Центрвиборчкому. Це рішення було ухвалене одноголосно.

Зазначимо, що Андрій Аксьонов на довиборах у Раду на окрузі №50 набрав найбільшу кількість голосів.

"Центральна виборча комісія: перше — зареєструвати народного депутата України, обраного на проміжних виборах... 28 березня 2021 в одномандатному виборчому окрузі №50. Аксьонов Андрій Анатолійович, 1971 року народження, проживає в селищі Новодонецьке Краматорського району Донецької області, безпартійний, суб'єкт висування — політична партія "Порядок", друге — видати зареєстрованому народному депутату України тимчасове посвідчення встановленого зразка, третє — копію цієї постанови надіслати Верховній Раді", — вирішила Центральна виборча комісія.

Варто зазначити, що довибори в Раду на окрузі №50 та обрання Андрія Аксьонова супроводжувалося скандалом. Журналіст і блогер Денис Казанський заявляв, що мер Добропілля є одним з організаторів "референдуму ДНР" на Донбасі. Більш того, за інформацією ЗМІ, Андрій Аксьонов після окупації Криму деякий час жив на півострові і навіть нібито отримав паспорт громадянина РФ.

В СБУ відреагували на звинувачення і заявили, що в них немає інформації про наявність російського паспорта в Андрія Аксьонова, тому силовики не повідомляли йому про підозру у вчиненні правопорушення.

Раніше ми розповідали, що мер Добропілля Андрій Аксьонов впевнено виграв на проміжних виборах у Раду на одномандатному окрузі №50.

Також ми повідомляли, що Андрія Аксьонова оголошували в розшук після візиту до окупованого Криму. Тоді його підозрювали у підробці офіційних документів для незаконного відвідування анексованого Криму, а також у розтраті майна.