Продовжить допомагати Зеленському: в ОП розповіли, чим займеться Мендель після звільнення

Юлія Мендель, прес-секретар президента, офіс президента, нова посада
Фото: Гордон | Прес-секретар президента України Юлія Мендель

Вона ще якийсь час керуватиме прес-службою президента. На цій посаді, за словами екс-нардепа Ігоря Мосійчука, її повинна змінити Даша Зарівна.

Прес-секретар президента України Юлія Мендель, яка написала заяву про звільнення, продовжить працювати з президентом Володимиром Зеленським, але вже на посаді радника. Про це в п'ятницю, 30 квітня, повідомляє українська служба BBC з посиланням на радника голови Офісу президента Михайла Подоляка.

За його словами, йдеться про направлення по взаємодії з іноземною пресою.

"Сьогодні комунікації ініціатив президента для зовнішнього споживача вимагають значного посилення. Юлія Володимирівна має відмінні зв'язки у цьому секторі медійної спільноти і зможе бути ефективною як радник з міжнародної комунікації", — зазначив Подоляк.

Обов'язки прес-секретаря президента Мендель ще буде виконувати якийсь час, зазначили в ОП. За словами Подоляка, відбуватися це буде доти, поки процеси реорганізації комунікаційної роботи в президентському офісі остаточно не завершаться.

На Банковій поки не говорять, хто саме очолить прес-службу глави держави у майбутньому. Колишній депутат Верховної Ради Ігор Мосійчук, однак, заявив на своїй сторінці у Facebook, що йдеться про Дашу Зарівну.

Ігор Мосійчук, Юлія Мендель, скріншот
Фото: Скриншот

Даша Зарівна — українська бізнесвумен, засновниця видання Vector і платформи Charitum, яка зараз виконує обов'язки прес-секретаря глави Офісу президента Андрія Єрмака. Жінка закінчила Стенфордський університет, де вивчала маркетинг.

Даша Зарівна, прес-секретар Єрмака, фото

Працювати в ОП Зарівна прийшла в лютому 2020 року.

Як повідомлялося раніше, Юлія Мендель, що стала першим прес-секретарем президента України Володимира Зеленського після його приходу на найвищу державну посаду, написала заяву про звільнення. Журналісти, посилаючись на власні джерела, повідомили, що главу президентської прес-служби не влаштовували умови роботи, "та й характер у неї, м'яко кажучи, непростий". Джерела в ОП, однак, зазначили, що це вже третя за весь час роботи Мендель на цій посаді заява — попередні підписувати відмовлялися.