Обшуки в будинку Кличка: мер Києва розповів, навіщо прийшли силовики (відео)

Віталій Кличко
Фото: Скриншот | Мер Києва Віталій Кличко поговорив з правоохоронцями

Правоохоронці спочатку намагалися потрапити до нього в квартиру, а потім спустилися двома поверхами нижче, запевняє глава столиці.

Мер Києва Віталій Кличко прокоментував дії правоохоронців, які увірвалися в його будинок у Києві. Відеозапис з місця події опублікував телеграм-канал Pavlovsky News.

18 травня Віталій Кличко повернувся додому після тренування і виявив у під'їзді озброєних співробітників СБУ, які проводили обшук двома поверхами нижче його квартири. Глава столиці поспілкувався з правоохоронцями і навіть запросив їх до себе додому, однак ті відмовилися як від запрошення, так і від розголошення деталей своєї роботи. За словами мера, спочатку силовики стукали в його квартиру.

"Надійшла інформація — озброєні люди увірвалися в під'їзд. Ломилися в ці двері — там є камера відеоспостереження. А зараз вони чи то злякалися, чи що, але пішли в іншу квартиру", — заявив Віталій Кличко журналістам.

За словами градоначальника, та квартира належить колишнім працівникам оперного театру, які живуть досить бідно. Як йому розповіли правоохоронці, зараз житлоплощу здають в оренду.

"Там живуть якісь вороги держави, раз прийшла СБУ", — зазначив Кличко.

Мер Києва запросив журналістів до своєї квартири, заздалегідь попередивши про ремонт. Як пише телеграм-канал Pavlovky News, в цей час двома поверхами нижче тривали слідчі заходи.

Раніше з'явилася інформація, що 18 травня озброєні люди з'їхалися до будинку на вулиці Богдана Хмельницького, де проживає Віталій Кличко. Вони прибули близько 7:30, а за півгодини до цього мер Києва поїхав на тренування.

Нещодавно Віталій Кличко назвав обшуки в КМДА акцією, спланованою у поспіху. Він порівняв дії правоохоронців зі спецоперацією "часів Черновецького" і заявив, що організаторами виступили ті ж люди.

Народний депутат Ілля Кива різко висловився про Віталія Кличка. Він назвав мера Києва "сутенером і торговцем наркотиками".