"Чорний піар з ОП": "ЄС" про розслідування Bihus.Info та переговори Медведчука з Порошенком

євросолідарності про розслідування Бігус
Фото: Скріншот

Екс-президент, як заявляють в партії, не вів переговорів із Медведчуком на теми, які порушувалися в опублікованому розслідуванні журналістів.

У прес-службі партії "Європейська солідарність" спростували інформацію з розслідування Bihus.Info про переговори Віктора Медведчука з екс-президентом Петром Порошенком. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Порошенко, як заявляють в партії, не вів переговорів із Медвечуком на теми, які порушуються в опублікованому розслідуванні Дениса Бігуса.

"Вважаємо, що опубліковані в понеділок нові "розмови" Медведчука злиті "розслідувачам" очевидно з Офісу президента. Саме там пульт управління цією кампанією. Постійні спроби нав'язати суспільству думку про нібито зв'язок Медведчука з Порошенком — чорний піар, який координується Офісом президента", — повідомили в прес-службі.

У той же час в партії зазначили, що екс-президент розповідав, що використовував статус Медведчука як неформального представника Путіна в питаннях звільнення полонених. А фрагмент про співпрацю в енергетиці був вимушеним кроком для того, щоб підготувати Україну до повної відмови від російського газу й електрики, чого вдалося досягти наприкінці 2015.

Нагадаємо, в опублікованому розслідуванні Bihus.Info йшлося про становлення Медведчука в період із 2014 року. У ньому Медведчук нібито вів переговори з бойовиками, обговорював із Порошенком багато питань, а також, як стверджують журналісти, нав'язував проросійський вектор в українській політиці.