"Важливо донести про те, що відбувається": Яна Дугарь підтвердила переписку із Зеленським

вбивство Шеремета, зеленский про справу Шеремета
Фото: ukranews.com | Яна Дугарь

Підозрювана в справі Шеремета заявила, що довгий час шукала доступ до президента, і зрештою знайшла його для того, щоб донести про події про неї, Кузьменко та Антоненка.

Related video

Підозрювана у вбивстві білоруського журналіста Павла Шеремета Яна Дугарь підтвердила факт листування з президентом України Володимиром Зеленським. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, після пресконференції президента, до неї почали масово звертатися ЗМІ, політики й інші люди з проханням прокоментувати слова Зеленського.

"Шановні, друзі! Мені надходить чимало запитань щодо сьогоднішньої пресконференції президента Володимира Зеленського і того, що маю з ним пряму переписку! Це дійсно так! Свого часу, я довго шукала можливість знайти доступ до президента і зрештою його знайшла! (Листування між двома і більше людьми — нормально)", — написала Дугарь.

Дугаров підтвердила переписку із Зеленським Fullscreen
Допис Дугарь
Фото: Скриншот

Вона також додала, що їй важливо було донести свою історію, бачення і переживання від того, що відбувається з нею, Юлією Кузьменко та Андрієм Антоненком. За словами підозрюваної, головний бій за правду ще попереду, тому вона просить з розумінням поставитися до приватності спілкування з президентом Зеленським.

Нагадаємо, Володимир Зеленський заявляв, що Аваков може піти у відставку, якщо підозрюваних у справі про вбивство Шеремета виправдають. Він також повідомив, що веде переписку з Яною Дугарь, і показав її журналістам. Також за словами гаранта, він готовий "зробити все, навіть те, що поза законом, для арешту справжніх вбивць журналіста Шеремета".