"Корупція? Ні": Милованов прокоментував тендер "Укроборонпрому" та KSE на 1,7 млн

Милованов про контракт в Укроборонпромі
Фото: 24 Канал

Тема дослідження, за словами члена наглядової ради держконцерну, стосується економіки безпеки, але його деталі є закритою інформацією.

Президент Київської школи економіки (KSE) та член наглядової ради "Укроборонпрому" Тимофій Милованов прокоментував тендер на дослідження для "Укроборонпрому" на майже 1,7 млн гривень. Деталі він розкрив у коментарях у Facebook.

За словами Милованова, співпраця з "Укроборнпромом" у KSE досить тривала і різноманітна, є навчальні програми, дослідження та меморандум. Участі, як стверджує чиновник, у них він не бере, а представляє інтереси держконцерну у відносинах із Київською школою економіки.

На питання користувача Facebook, яка ж тема дослідження, Милованов відповів, що вона стосується економіки безпеки. Однак деталі він повідомляти не став, пославшись на те, що інформація закрита.

"Чи є це корупцією? Ні. Чи є контракт з УОП ("Укроборонпромом")? Так. Але це й так відомо з публічної інформації", — розповів президент KSE.

Милованов про тендер на 1,7 млн
Відповіді Милованова
Фото: Скриншот

Нагадаємо, за день до призначення Милованова в "Укроборонпром", держконцерн опублікував укладений контракт із Київською школою економіки на 1,7 млн гривень для проведення дослідження на невідому тему.

Зазначимо, що 29 квітня Мустафу Найєма скоротили з "Укроборонпрому", екс-нардеп назвав рішення "несподіваним" для нього.