Гетманцев заступився перед поліцією за "Консалтингову групу "А-95"

Фото: УНІАН

Голова парламентського Комітету з питань фінансової, податкової та митної політики Данило Гетманцев звернувся до Генерального прокурора з проханням взяти під свій особистий контроль розслідування кримінальної справи проти "Консалтингової групи "А-95". Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Отримав повідомлення про факти можливого тиску на бізнес правоохоронними органами і одразу звернувся до Генерального прокурора України з проханням взяти під свій особистий контроль здійснення прокуратурою процесуального керівництва в такому кримінальному провадженні з метою забезпечення всебічного та обʼєктивного розслідування", — заявив Гетманцев.

За його словами, органи прокуратури повинні контролювати розслідування цієї справи, в частині дотримання термінів і правил підслідності, процесуальних строків, термінів і порядку проведення слідчих дій.

"Позбавлення правоохоронних органів будь-яких можливостей утиску бізнесу є нашим програмним положенням, і я завжди буду оперативно реагувати на будь-які спроби зловживань і тиску на бізнес", — зазначив Гетманцев.

Як повідомлялося раніше, вчора співробітники Національної поліції провели обшуки з вилученням техніки і документації в офісі "Консалтингової групи "А-95", а також в квартирах керівництва компанії. Директор "Консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн заявляв, що обшуки проводить Національна поліція у справі 2019 року, в якій фігурує два десятка компаній, з якими "Консалтингова група "А-95" ніколи не мала господарських відносин. За даними слідства, справа повʼязана з нібито мінімізацією податкових зобовʼязань контрагентів КГ "А-95" на 2,1 млн грн.

С.Куюн вважає, що замовником сфабрикованої справи є керівництво компанії "БРСМ-Нафта", незаконну діяльність якої активно розслідує і висвітлює "Консалтингова група "А-95".