Головою партії Разумкова на Дніпропетровщині може стати колишній герой російського шоу "Давай одружимося" - журналіст

На посаду керівника відділення політсили ексспікера Ради Дмитра Разумкова у Дніпрі претендує колишній голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. Раніше Бондаренко брав участь у російському весільному ток-шоу "Давай одружимося", написав у Facebook журналіст та блогер Денис Казанський.

"Нову політичну силу Разумкова на Дніпропетровщині дуже хоче очолити колишній голова ОДА Олександр Бондаренко. Той самий герой програми "Давай одружимося", якого на хвилі моди на нові обличчя у 2019 році призначили губернатором, а потім уже наступного року досить швидко звільнили, після того, як він показав незадовільний результат", — розповів журналіст.

За словами Казанського, Бондаренко запам'ятався мешканцям області не лише провальною роботою, а й зв'язками із людьми Ігоря Коломойського. Зрештою, ці знайомства не допомогли Бондаренку зберегти посаду – керувати Дніпропетровщиною повернули Валентина Резніченка.

"І тепер ексгубернатор готується очолити в області партію Разумкова. У принципі вже зрозуміло, що там буде за партія", — резюмував Казанський.