Суд відкрив провадження у справі про банкрутство ФК "Чорноморець"

чорноморець, банкрутство, суд, Одеса, фк чорноморець
Фото: football.ua

Гендиректор клубу говорить, що немає причин хвилюватися.

Related video

Господарський суд Одеської області відкрив провадження у справі про банкрутство ПрАТ "Футбольний клуб Чорноморець". Про це повідомляє прес-служба суду.

Підставою для відкриття справи стала заява самого клубу про початок процедури банкрутства у зв'язку зі збитковістю та неможливістю виконувати грошові зобов'язання перед кредиторами.

Суд ухвалив відкрити провадження у справі про банкрутство клубу і ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів, ввести процедуру розпорядження майном боржника та призначити розпорядника майна.

Генеральний директор "Чорноморця" Анатолій Місюра заявив в інтерв'ю UaFootball, що банкрутство не торкнеться клубу як спортивну організацію.

"Банкрутом стане підприємство, яке не працювало. На сьогодні ж є акціонерне товариство ФК" Чорноморець ", що працює з УАФ. У нас є всі ліцензії, усі необхідні атестації. Що стосується заяви про банкрутство, то це якесь старе підприємство, яке не бере участі в змагальному процесі і на яке немає ніяких ліцензій. Можу сказати, що до футбольного клубу "Чорноморець" воно не відноситься. Наш клуб як працював, так і працює. на 20 січня запланований вихід команди з відпустки. А далі — рухаємося вперед ", — сказав Місюра.

Наступне судове засідання заплановане на 3 березня 2021 року.

Нагадаємо, у травні стало відомо, що одеський стадіон "Чорноморець" вдалося продати на аукціоні з 17 спроби.

Уперше стадіон спробували продати в травні 2019 роки за 1 млрд 139 млн грн, але за 16 проведених з того часу аукціонів покупець так і не знайшовся, а ціна комплексу впала майже на мільярд гривень.

Крім футбольної арени, готелю, фітнес-центру, паркінгу та іншої нерухомості покупець отримає залишені від збанкрутілого колишнього власника "Імексбанку" вимоги по 40 кредитних договорах, у яких арена була заставним майном.