Мілевський: Після розриву з "Динамо" півроку не хотілося грати у футбол

футбол, Динамо Київ, Олег Блохін, Артем Мілевський
Фото: youtube.com | Артем Мілевський

За словами футболіста, тоді він пережив один з найважчих періодів у своєму житті.

Related video

Форвард закарпатського "Мінаю", а в минулому гравець збірної України і київського "Динамо" Артем Мілевський в інтерв'ю YouTube-каналу ТаТоТаке поділився, які в нього були почуття після розриву з київським клубом.

За словами футболіста, тоді він пережив один з найважчих періодів у своєму житті і довго не міг повністю отямитися.

"Важко переніс розрив з київським Динамо. Це був важкий момент. Півроку важких у Туреччині з розбитою Ferrari, з розбитими моментами. Потім два місяці в Маямі ... Може, мені вже не хотілося грати у футбол", — сказав Мілевський.

Він додав, що шкодував, що не владнав розбіжності з тодішнім тренером "Динамо" Олегом Блохіним.

"Може, я переживав ті моменти, що я пішов з Києва, що треба було поговорити з Олегом Володимировичем Блохіним. Остаточно отямився вже влітку, почали працювати разом, дружити і все пішло нормально", — сказав Мілевський

Також 36-річний форвард відповів на питання, чи хотів він у той період завершити кар'єру.

"Я не хотів у футбол грати півроку. А куди мені завершувати — мені було 28 років. Бажання грати не було, але потім воно повернулося, і слава Богу", — сказав Мілевський.

Нагадаємо, що Мілевський є вихованцем "Динамо". За киян гравець провів більше 270 поєдинків, забивши 87 голів.

Крім київського "Динамо", він пограв у Туреччині ( "Газіантепспор"), Хорватії ( "Хайдук"), Румунії ( "Конкордія") і Росії ( "Тосно").

Артем Мілевський свого часу подавав дуже великі надії. Але замість по-справжньому гучних успіхів на футбольному полі Мілевський прославився скандалами поза ним: походами нічними клубами, попаданням в ДТП на одній з найдорожчих машин серед українських футболістів тощо.