"Був дуже ввічливим на полі": Яя Туре пояснив, чому Чигринський не почав грати в "Барселоні"

Дмитро Чигринський, ФК Барселона, Яя Туре, футбол
Фото: Global Images Ukraine | Дмитро Чигринський в складі "Барселони" (ліворуч)

За словами колишнього партнера по команді, у Чигринського на його позиції в каталонському клубі була велика конкуренція, і йому варто було бути більш агресивним.

Колишній одноклубник Дмитра Чигринського в каталонській "Барселоні" Яя Туре, який нещодавно увійшов до тренерського штабу донецького "Олімпіка", поділився думкою про причини, які завадили українцю стати гравцем основного складу "синьо-гранатових".

Про це Яя Туре розповів в ефірі програми Футбольний формат.

"Коли ти потрапляєш у нове середовище, у тебе поруч немає сім'ї. Все навколо нове. Мовний бар'єр — величезний. У таких клубах, як "Барселона", не дають часу на адаптацію. Ну, максимум дають один рік. Якщо ти граєш мало добре, вони це перервуть", — сказав колишній футболіст.

Він додав, що в складі "Барселони" Чигринський намагався проявити себе, щоб виправдати свій перехід у великий клуб.

"Мені подобається Чигринський. Він завжди слухає гравців, команду. Проходячи повз спортзалу, я завжди бачив, як хтось віджимався і робив інші вправи. Коли ти це бачиш, ти радієш, бо бачиш, що ця людина знаходиться тут, щоб працювати і показати, на що вона здатна. Це головне", — розповів Яя Туре.

Також, зазначив колишній футболіст, у Чигринського на його позиції в "Барселоні" була велика конкуренція, і йому варто було бути більш агресивним.

"Ситуація з Чигринським заплутана. На його позиції грали інші дуже хороші футболісти. Думаю, він був занадто ввічливим на полі. У Чигринського не було розуміння: "Я хочу бути частиною цієї команди, хочу бути "номером один" у захисті", — заявив Туре.

Зазначимо, Дмитро Чигринський перейшов у "Барселону" влітку 2009 року із Шахтаря за 25 мільйонів євро. Через рік захисник повернувся в донецький клуб за 15 мільйонів. З 2016 гравець виступає в Греції в складі "АЕКа". У складі збірної України у Чигринського 29 матчів.

Нагадаємо, колишній захисник донецького "Шахтаря" Дмитро Чигринський заявив, що більше не сподівається одягнути футболку збірної команди своєї країни.