Футбольну команду в Білорусі відправили працювати в колгосп після серії невдач на чемпіонаті

Рух Брест, колгосп, поле, серія нічиїх
Фото: by.tribuna.com | "Рух Брест"

Наступну після робіт у полі гру спортсмени виграли з рахунком 1: 0.

Білоруський футбольний клуб "Рух Брест" після серії "нічиїх" у національному чемпіонаті відправили працювати в один з колгоспів Пінського району Брестської області. Спортсмени займалися підготовкою поля до посівів. Про це розповів порталу by.tribuna.com спортивний директор команди Сергій Присяжнюк.

"Так, це правда. Ми поїхали в колгосп. Попрацювали трохи, подихали повітрям. Такий своєрідний тімбілдинг був", — заявив Присяжнюк.

Спортивний директор "Руху" підкреслив, що це рішення було командним і футболісти його підтримали. За його словами, таким "тімбілдингом" вони займалися вперше.

"Раніше ми до церкви їздили, влаштовували тімбілдинги іншого формату. Зараз так вирішили спробувати", — сказав Присяжнюк.

Близькі до клубу інсайдери розповіли порталу by.tribuna.com про те, що ідея відправити футболістів на поле нібито належала не гравцям, а директору команди Олександру Зайцеву.

"Таким чином він хотів показати гравцям, як заробляють гроші звичайні білоруси", — цитують інформатора журналісти.

Так, три перші матчі Чемпіонату Білорусі 2021 "Рух Брест" зіграв в нічию: проти "Гомеля" — 1: 1, проти "Мінська" — 2: 2, проти "Енергетика-БДУ" — 0: 0. Але після поїздки на роботи в полі матч проти "Іслочі" брестські футболісти виграли з рахунком 1: 0. За підсумками перших 4 ігор Чемпіонату Білорусі команда "Рух Брест" посідає 6 місце в турнірній таблиці.

Нагадаємо, що на початку квітня футболіста в Бразилії вирішили видалити з поля через 9 секунд після початку гри. У боротьбі за м'яч він застосував прийом кунг-фу і травмував суперника.

Під час матчу кваліфікації Кубка африканських націй, у якому збірна Єгипту обіграла в себе на полі Коморські острови з рахунком 4: 0, фанат вибіг на поле, щоб поцілувати Мохамеда Салаха.