Кубок України: в головному матчі турніру змагатимуться "Зоря" і "Динамо" (відео)

Кубок України, Фінал, Футбол, Динамо, ФК Зоря

У півфіналі "Динамо" передбачувано обіграло "Агробізнес", а другий фіналіст визначився тільки в серії післяматчевих пенальті.

У фіналі кубка України сезону-2020/21 зустрінуться київське "Динамо" і луганська "Зоря".

Якщо "Динамо" прогнозовано здолало свого суперника "Агробізнес" з рахунком 3:0, то переможець другої півфінальної пари, "Олександрія" — "Зоря", визначився лише в серії післяматчевих пенальті.

У першому півфінальному матчі, "Динамо" зуміло забити перший мʼяч тільки в кінці першого тайму. Після відмінної комбінації, за участю Жерсона Родрігеса, Богдан Лєднєв потужно пробив у кут воріт "Агробізнесу". Голкіпер навіть не стрибнув за мʼячем.

Другий мʼяч у середині другого тайму забив Артем Бєсєдін, теж після сильного удару здалеку. Поставив крапку в матчі Віталій Буяльський, який на 82 хвилині після швидкої контратаки реалізував небезпечний момент після передачі Караваєва з флангу.

У кінці поєдинку стався конфлікт між наставником киян Мірчем Луческу і вболівальниками.

Деякі фанати "біло-синіх", розташувавшись одразу ж за лавою "Динамо", почали словесно ображати головного наставника Мірча Луческу. Спочатку румун сприймав все з посмішкою, але пізніше почав в агресивній манері відповідати їм.

Варто зазначити, що більшість уболівальників не підтримали окремих фанатів і скандували на стадіоні прізвище наставника киян.

У другому півфінальному матчі першими вийшли вперед луганчани після дальнього пострілу Кочергіна на 20-й хвилині. "Олександрія" зуміла зрівняти рахунок вже у доданий час. На 92-й хвилині Бондаренко реалізував 11-метровий удар.

У додатковий час жодній з команд не вдалося домогтися успіху.

У післяматчевих пенальті успішнішими виявилися футболісти "Зорі", які забили у ворота суперника 4 мʼячі, тоді як "Олександрія" забила лише три.

Таким чином, у фіналі турніру зіграють "Динамо" і "Зоря". Цей матч відбудеться 13 травня на головній міській арені Тернополя.