"Проти сексуалізації жінок": Німеччина змінює костюми для спортивних гімнасток (фото)

нові костюми збірної Німеччини, спортивна гімнастика
Фото: Independent | Сара Восс

За задумом чиновників із Федерації спорту, нова уніформа повинна запобігати сексуальному насильству над спортсменками.

Німецька збірна зі спортивної гімнастики змінює свої костюми для виступу, щоб ті не сексуалізували жіноче тіло в спорті. Про це повідомляє BBC.

Раніше костюми, які закривали все тіло спортсменок, носили тільки з релігійних міркувань. Але тепер Німецька федерація спорту виступила проти костюмів, які оголюють ноги жінок. Новий вид костюмів повинен також вирішити питання запобігання сексуального насильства. У Федерації вважають, що гімнастика та спорт повинні бути тими галузями, де спортсменки завжди почуваються комфортно в своїй уніформі.

"Ми сподіваємося, що гімнастки, яким незручно в звичайних костюмах, відчують сміливість наслідувати наш приклад", — заявила гімнастка Сара Восс.

Вона додала, що обтислий спортивний одяг має дуже велике значення, особливо коли у молодих спортсменок починається статеве дозрівання та місячні. Її також підтримала колега по команді Кім Буй, яка також почала виступати в "закритому" костюмі.

За правилами Міжнародної федерації гімнастики, учасникам дозволяється носити "цілісний купальник із довгими штанинами — від стегна до щиколотки, за умови, що він має елегантний дизайн".

Нагадаємо, в США тренер американських гімнасток Джон Геддерт наклав на себе руки через звинувачення в сексуальному насильстві стосовно спортсменок.