"Я впевнена в собі й чиню правильно": в Ізраїлі з'явиться перший футбольний арбітр-трансгендер (фото)

Трансгендер, Суддя, Футбол, Ізраїль
Фото: Асоціація футболу Ізраїлю | Сапір Берман

Футбольного рефері помітили, коли він виходив із жіночого туалету, після чого він заявив, що давно вже відчуває себе жінкою.

В ізраїльському футболі, схоже, настав революційний момент. Футбольний арбітр Сагі Берман на прес-конференції заявив, що змінює своє імʼя Сапір і планує зробити трансгендерний перехід.

Про це повідомляє Асоціація футболу Ізраїлю.

"Мені 26 і я завжди відчувала себе жінкою. У родині всі бачили чоловіка, але один я була жінкою. Я розуміла, що суспільство мене не прийме, тому продовжувала ховатися. Нарешті я вирішила показати, хто я є", — сказала Сапір Берман.

Гучна заява прозвучала після того, як футбольного рефері помітили, коли вона виходила із жіночого туалету.

Берман зазначила, що зміна статі не вплине на її здатність бути футбольним суддею.

"Я впевнена в собі й знаю, що чиню правильно", — сказала вона.

Як пише Juresalem Post, Берман приблизно 10 років тому ще чоловіком вступила в Асоціацію суддів Ізраїлю і продемонструвала виняткові фізичні та розумові здібності. Протягом багатьох років вона зарекомендувала себе як одна з найбільш великонадійних футбольних арбітрів Ізраїлю.

"Вона буде першим трансгендерним рефері в національній історії", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у США 42-річний професійний рестлер і суперзірка World Wrestling Entertainment Гебріель Тафт, який виступає під ніком Тайлер Рекс, заявив про зміну статі, і тепер його звати Геббі.