Це "до побачення": Луїш Каштру заявив про відставку з "Шахтаря"

відставка головного тренера шахтаря, Каштру у відставку
Фото: shakhtar.com

Португальський фахівець взяв на себе провину в невдалому сезоні "гірників", в якому вони вперше за 5 років програли "Динамо".

Головний тренер Луїш Каштру після двох сезонів за донецький клуб заявив про свою відставку. Про це повідомляє сайт телеканалів "Футбол 1,2,3".

Ліуш Каштру визнав свою невдачу в нинішньому сезоні, за його словами, одна з місій тренера — брати на себе відповідальність за те, що відбувається з командою. Побудова команди — це тривалий процес, який відбувається з великою кількістю проблем.

"Так, це до побачення. Не можу зараз робити глибший аналіз, це зайняло б набагато більше часу. Хочу побажати "Шахтарю" величезного щастя, перемог. Привітати пана президента за ту сміливість, яка у нього є, утримувати такий проєкт, розвивати його. У будь-якому випадку це проєкт, який вимагає великої сміливості кожного елемента "Шахтаря". Зараз до побачення з великими побажаннями удачі для уболівальників "Шахтаря", всіх, хто любить клуб. це була фантастика, які моменти ми тут проживали. Прожили відмінні два сезони Ліги чемпіонів ", — заявив Каштру.

Він також зазначив, що "гірники" досягли успіхів в Лізі Європи та Лізі чемпіонів. Але неможливо постійно виступати, всіх перемагаючи.

"Таке життя", — підсумував тренер.

Нагадаємо, Андрій Пятов заявив, що хоче завершити кар'єру в збірній після Євро-2020. Відзначимо, що раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що новим тренером "Шахтаря" стане Де Дзербі.

Фокус розбирався, що відбувається з флагманом українського футболу і чи не закінчилася бразильська епоха.