Світоліна вийшла в третій раунд турніру WTA в Римі

Еліна Світоліна, теніс, WTA
Фото: Офіційний сайт Еліни Світоліної | Еліна Світоліна

Українська тенісистка в трьох сетах здолала американку Аманду Анісімову.

Перша ракетка України Еліна Світоліна успішно розпочала виступи на турнірі WTA-1000 Internazionali BNL d'Italia, який проходить у Римі.

У рамках другого раунду українка, яка посідає шосту позицію в рейтингу WTA, зіграла проти представниці США Аманди Анісімової, яка посідає 39-у сходинку в рейтингу WTA. Суперниці відіграли три сети, за підсумками яких перемогу святкувала Світоліна: 2:6; 6:3; 6:4. Зазначимо, що у вирішальному сеті Світоліна не змогла подати на матч за рахунку 5:2, однак виправила ситуацію в наступному геймі.

Це був третій матч між Світоліною та Анісімовою. Обидві попередні зустрічі відбулися в 2020-му році. На турнірі в Цинциннаті перемогу святкувала українка (6:4, 6:4), а в Досі — американка (6:3, 6:3).

Суперниця Еліни Світоліної в третьому раунді римського турніру визначиться сьогодні, коли свій матч проведуть іспанка Гарбінє Мугуруса й американка Бернарда Пера.

Зазначимо, що українська тенісистка стартувала на турнірі з другого раунду, оскільки має статус п'ятої сіяної. Це дозволило Світоліній не брати участь в першому раунді. При цьому, в 2017 і 2018 роках Світоліна святкувала перемогу на цьому турнірі.

Призовий фонд турніру WTA-1000 Internazionali BNL d'Italia становить $1,835 мільйонів.

Нагадаємо, раніше інша українська тенісистка також успішно стартувала на міжнародному турнірі. Катерина Козлова здобула перемогу в матчі першого кола великого турніру ITF в іспанському Ла-Бісбаль-дель-Ампурда з призовим фондом 60 0000$ + H. 27-річній тенісистці вдалося перемогти японську суперницю Тіхіро Мурамацу — 6:4, 7:5.