Україна зіграла внічию в контрольному матчі проти Бахрейну

Марлос, збірна України, збірна Бахрейну, УАФ

Підопічні Андрія Шевченка не змогли обіграти збірну Бахрейну в рамках товариського матчу в Харкові

Збірна України провела перший товариський матч в рамках підготовчого збору до чемпіонату Європи. Підопічні Андрія Шевченка не змогли обіграти збірну Бахрейну. Матч завершився внічию з рахунком 1: 1.

У першому таймі українці не мали багато небезпечних моментів. Ближче до кінця першої половини гри хорошу нагоду відзначитися отримав Марлос, але його удар зі штрафного був неточним — м'яч пролетів поруч зі штангою.

У другій половині команда Шевченка заграла активніше, багато в чому завдяки появі на полі Артема Довбика та Віктора Циганкова. Продовжував створювати моменти біля воріт суперника Марлос. Але ключовий епізод в матчі трапився на 75-й хвилині зустрічі: Трубін невдало зіграв на виході, врізавшись в суперника. Арбітр призначив пенальті, який успішно виконав Дхія. Він пробив "паненкою", перекинувши голкіпера української збірної.

Українці продовжили штурмувати ворота суперника і зуміли домогтися свого: на першій компенсованій хвилині до матчу Віктор Циганков вразив ворота Бахрейну. Фінальний свисток зафіксував рахунок 1:1 — Україна не змогла впоратися з командою Бахрейна.