"Вільярреал" обіграв "Манчестер Юнайтед" у фіналі Ліги Європи, завдяки голу воротаря у серії пенальті

Вільярреал — Манчестер Юнайтед, Вільярреал, Манчестер Юнайтед, серія пенальті

Героєм матчу став аргентинський голкіпер "Вільярреала" Херонімо Рульї: спочатку він забив 11-й пенальті своєї команди у серії, а потім відбив удар свого опонента — Давида Де Хеа.

У Гданську відбувся фінальний матч Ліги Європи, в якому іспанський "Вільярреал" приймав "Манчестер Юнайтед". Зустріч завершилася перемогою іспанського клубу у серії післяматчевих пенальті — 11:10.

Іспанці вийшли вперед у першій половині гри, коли на 29-й хвилині Жерар Морено замкнув подачу зі штрафного удару, в дотик переправив м'яч у ворота Де Хеа.

На початку "Манчестер Юнайтед" прийшов до тями і почав атакувати. Одна з таких атак завершилася успішним розіграшем кутового: удар Решфорда з дуги штрафного майданчика був заблокований захисниками "Вільярреала", але м'яч зрикошетив прямо в ноги Кавані. Уругваєць не думав жодної секунди і відразу вразив ворота суперника — 1:1.

В основний час, що залишився, суперники голів не забивали. Додаткові тайми по 15 хвилин також пройшли без забитих м'ячів. Визначати переможця суперникам довелося у серії пенальті.

Таким чином, головний тренер "Вільярреала" Унаї Емері оформив свою четверту перемогу у Лізі Європи. Раніше він тричі перемагав, будучи головним тренером "Севільї". Цікаво, що всі три перемоги під керівництвом Емері іспанці оформляли три роки поспіль: з 2014 по 2016 роки.

Завдяки перемозі у фіналі Ліги Європи, "Вільярреал" отримав право зіграти в груповому етапі Ліги чемпіонів у наступному сезоні.