"Челсі" виграв Лігу чемпіонів 2020/2021, обігравши в фіналі "Манчестер Сіті"

Кай Хаверц Челсі фінал Ліги чемпіонів

Лондонський клуб здобув другу в своїй історії перемогу в Лізі чемпіонів, в вирішальному матчі обігравши "Манчестер Сіті" завдяки голу Кая Хаверца

Лондонський "Челсі" став переможцем Ліги чемпіонів в сезоні 2020/2021. У фіналі підопічні Томаса Тухель здолали "Манчестер Сіті" з рахунком 1:0.

Команди активно почали матч і перший серйозний момент створили номінальні господарі: Стерлінг змістився зліва в центр і бив у площину, але "Челсі" в ефектному стрибку врятував Менді. "Сині" відповіли моментом Вернера на 14-й хвилині, але і в цьому випадку переможцем з мікро-дуелі вийшов голкіпер. "Городяни" мали ще одну можливість аби забити, але удар Фодена на 27-й хвилині заблокував Рюдігер.

Ближче до кінця першого тайму отримав травму захисник "аристократів" Тьяго Сілва, його замінив Андреас Крістенсен. "Челсі" був більш активний попереду і це принесло свої дивіденди: чудовий пас від Маунта врозріз вивів Кая Хаверца на ударну позицію. Німецький півзахисник в ближньому бою переграв Едерсона і спрямував м'яч у ворота — 1:0.

На початку другої половини "Манчестер Сіті" намагався контролювати гру, але не зумів створити реальну гольову можливість. На 60-й хвилині "містяни" залишилися без капітана — в зіткненні з Рюдігером травму отримав Кевін Де Брюйне. Хосеп Гвардіола кинув у бій ще одного номінального нападника — Габріеля Жезуса. "Челсі" був менш активний попереду, але міг подвоїти перевагу. Пулішіч, який вийшов на заміну, опинився на ударній позиції і перекинув м'яч через Едерсона, однак не влучив у площину воріт.

У кінцівці зустрічі "Манчестер Сіті" продовжував шукати ключі до воріт "Челсі", але захисники лондонців блокували всі можливості для голу. Арбітр компенсував 7 хвилин до основного часу матчу, але "Сіті" так і не зміг забити "Челсі" у фіналі Ліги чемпіонів.

Фінальний свисток зафіксував перемогу лондонського клубу з рахунком 1:0. Це друга перемога в історії Ліги чемпіонів для "Челсі": перший титул вони виграли в 2012 році.

Відзначимо, що зустріч відбулася в Порту на стадіоні "Драгау". Матч пройшов з частково заповненими трибунами, на ньому були присутні 14 110 глядачів.