"Найбільша перемога в кар'єрі": українець тріумфував на етапі престижної велогонки Critеrium du Dauphin (фото)

Марко Падун, велогонщик Марко Падун, Critеrium du Dauphin
Фото: xsport.ua | Велогонщик Марко Падун

Уродженець Донецька пройшов дистанцію в 171,5 км, випередивши найближчого переслідувача на 34 секунди.

24-річний український велогонщик Марко Падун переміг в рамках сьомого етапу престижної багатоденки Critеrium du Dauphin.

Про це повідомляється на офіційному порталі змагань Critеrium du Dauphin.

Уродженець Донецька зумів пройти дистанцію в 171,5 км від Сен-Мертен-ле-завинив до Ла-Плань за 4 години, 35 хвилин і 7 секунд.

24-річний Марко Падун випередив свого найближчого переслідувача на цілих 34 секунди. Більш того, український велогонщик зміг перемогти на сьомому етапі багатоденної гонки Critеrium du Dauphin ні з відриву, а атакуючи з пелотону.

Перемога на сьомому етапі Critеrium du Dauphin стала першою в кар'єрі Марка Падуна в гонках Світового туру. А в своїй "скарбничці" український велогонщик, який виступає за міжнародну команду "Bahrain — Victorious", має три перемоги на більш простих гонках.

Марко Падун, велогонки, Critеrium du Dauphin, перемога Падуна на Critеrium du Dauphin
Результати Critеrium du Dauphin
Фото: criterium-du-dauphine.fr

Раніше Фокус повідомляв, що велогонщик з України стане наймолодшим учасником Джиро д'Італія за 90 років. Для Андрія Пономаря велогонка стане найдовшою в його кар'єрі, і в рамках змагань йому доведеться їхати 22 дня.

Також Фокус розповідав, що українка Людмила Лузан посіла перше місце на чемпіонаті Європи з веслування. Вона завоювала золоту медаль в одиночному каное на дистанції 500 метрів.